DOPRAVA ZADARMO NAD 50 €

5-hviezdičkový zážitok z varenia

11.02.2021

Staňte sa domácimi šéfkuchármi s profi výbavou Sola

5-hviezdičkový zážitok z varenia

Svet je zaplavený receptami hviezdnych kuchárov. Jamie vysvetlí, ako urobiť francúzsky toast s parmezánovou korunou. Wolfgang vtipne predvedie prípravu chodov na „Oscary“. A blonďavý „gastro-policajt“ Gordon ukáže, ako vychytať chybičky v postupoch. Ale málokto vám poradí, ako z varenia urobiť naplňujúci zážitok. Ako má vyzerať esteticky tip-top pripravená kuchyňa. Čo je to moderný dizajn hrncov. Alebo ako si atmosféru prípravy užívať napríklad v celej partii domácich šéfkuchárov.
Profi výbava do kuchyneSkúsený švajčiarsky výrobca dá kuchyni istotu


Vyššie spomenutým témam sa budeme venovať pravidelne. Čo je však na začiatok najdôležitejšie? Uvedomiť si, že nič nepokazí zážitok z varenia tak, ako povedzme nekvalitná panvica. Ak chcete byť špičkový domáci šéfkuchár či šéfkuchárka, potrebujete sa spoľahnúť na profesionálnu výbavu – od švajčiarskej spoločnosti Sola s tradíciou v gastro svete od roku 1866. Spoločnosť sa okrem výroby príboru dlhodobo venuje aj kvalitným hrncom a panviciam, ktoré nesú vlastnú značku Lunasol.

Orion Expert s profesionálnou rúčkou

Profi panvice Orion expert majú nepriľnavý povrch Ilag Durit, vďaka čomu sa na ne jedlo nelepí. Vystupujúca štruktúra zabezpečuje mimoriadnu odolnosť voči poškriabaniu. 5-vrstvové sendvičové dno z chrómniklovej ocele, medi a hliníka (2×) rovnomerne rozdeľuje teplo a šetrí energiu. Panvice sú vhodné na všetky typy sporákov, vrátane indukčných. Pri varení vám pomôže aj profesionálna nerezová rukoväť a vybrať si môžete z veľkostných priemerov 20, 24, 26, 28 či 30 centimetrov.
Profi výbava do kuchyne

Panvica Orion expertProfi výbava do kuchyne


Nadčasový set Orion Gaya


Súprava z rady Master Chef Plus pre kuchynských fajnšmekrov je vhodná na každodenné použitie a na všetky typy varných dosiek. Leštená vonkajšia strana a profesionálne rukoväte vyzerajú moderne, kombinujú štýlové varenie a podávanie. Vnútro je matované a vďaka 3-vrstvovému sendvičovému dnu je teplo perfektne rozložené. Sklenené pokrievky s parnými otvormi sú súčasťou súpravy.
Výber hrncovJednoducho výhodný Basic

Ak si zariaďujete svoju prvú kuchyňu, možno na začiatok uprednostníte jednoduchú líniu Basic s nepriľnavými povrchmi a žulovým vzhľadom. Z nej u nás nájdete panvice, hrniec a ďalšie.
Produkty BASIC

Profi výbava do kuchyneProfi výbava do kuchyneVšetko pre domácich šéfkuchárov


Ak sa plánujete stať v kuchyni skutočným profíkom, odporúčame sledovať naše pravidelné štvrťročné príspevky, ktoré budeme pripravovať. Zatiaľ sa na svoju kariéru domáceho šéfkuchára pripravte kvalitnými hrncami, panvicami a ďalšími doplnkami z našej ponuky.
Panvice
Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info