DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Dostali ste pozvanie na svadbu? Prineste darček, na ktorý sa nezabudne

22.06.2022

Svadobné dary Sola

Dostali ste pozvanie na svadbu? Prineste darček, na ktorý sa nezabudne

Prezerá si to množstvo darov. Je dojatá a plná očakávania. Verí, že neprídu sklamania. Dva-tri rovnaké dary či niečo vzdialené jej vkusu a štýlu. Poháre, porcelánový set, príbor, hrnce či maličkosti do kuchyne. Mame dala jasné inštrukcie, čo potrebuje a čo by ju potešilo. Vraj sa takmer všetci hostia u nej informovali, tak ako to býva zvykom. Pravdepodobnosť nevhodného výberu daru je teda mizivá. Alebo predsa?KRÁĽOVNINA VOĽBA

KRÁĽOVNINA VOĽBA

Štýlové a zároveň potrebné

Porcelánová obedová súprava v modrej farbe, po ktorej by siahla aj samotná kráľovná – Gaya RGB Ocean Lunasol. Dokonalý svadobný dar
od mamy. Nevesta je nadšená, že jej vybrala práve tento farebný variant. Vždy, keď bude prestierať k nedeľnému obedu, pripomenie jej, aká hlboká
a silná dokáže byť láska matky. Bude to tak navždy, nech sa deje čokoľvek.

Či už v klasickej bielej alebo trendovej modrej farbe, ale hlavne s nadčasovým dizajnom, ktorý sa bude páčiť aj deťom jej detí. Porcelánový obedový set poteší každú ženu, ktorá si buduje novú domácnosť alebo potrebuje doplniť jedálenský inventár.
PRE PÄŤHVIEZDIČKOVÉ VARENIE

Nadštandardná kvalita

Hrnce s medeným povrchom pre päťhviezdičkové varenie. Dokonalý svadobný dar od starých rodičov. Obedy u nich chutili vždy akosi lepšie, už len vďaka povznesenej nálade, ktorá vznikla pri stretnutiach celej rodiny. Kvalitné hrnce – to je základ každej kuchyne, hovorievala babka. A keby mohli byť ešte aj krásne… Tajne som snívala. A tieto naozaj sú!

Naučiť sa chutne variť a nestratiť po čase fantáziu kombinovať rôzne chute
a ingrediencie, to chce skvelých pomocníkov a veľa inšpirácie. Medené hrnce to zvládajú s prehľadom a rovnako ich bratia z nehrdzavejú­cej ocele.

PRE PÄŤHVIEZDIČKOVÉ VARENIE


PRE PANI KOLÁČOVÚ

PRE PANI KOLÁČOVÚ

Štýlové s osobným akcentom

Koláčový set v zlatom prevedení. Dokonalý svadobný darček od najlepšej kamarátky. Spájajú ich spomienky od raného detstva, keď si spolu vykračovali do školy a sedeli v jednej lavici. Poobedia trávili nekonečnými rozhovormi, aké to bude, až raz budú veľké. Hrali sa na princezné, nevesty aj cukrárky. Koláčový set s vygravírovaným osobným venovaním jej zostane ako spomienka na ňu a ich prvé cukrárenské pokusy.

Poteší každú nevestu, ktorá rada vypeká torty a koláče. A ešte radšej ich servíruje hosťom, štýlovo ako vo francúzskej cukrárni.
ELEGANTNÉ RIEŠENIE

Praktické verzus dizajnové

Príborový set Chateau Classic. Dokonalý darček od krstnej mamy. Vybrať si príbor, ktorý bude praktický, ale zároveň dizajnový sa môže zdať nezlučiteľné. Prijať takúto výzvu a nájsť správnu odpoveď, chce odvahu. A práve tá krstnej nikdy nechýbala. Keď sa niečo javilo neriešiteľné, ona si s tým poradila. Kontrast medzi klasickou reliéfnou rúčkou a výnimočným vyhotovením Chateau Classic jej bude pripomínať, že každý problém sa dá elegantne vyriešiť.

V domácnosti nesmie chýbať kvalitný príbor, vhodný na bežný deň, ale aj slávnostné príležitosti. A keď si môžeme vybrať z viacerých setov, zážitok zo stolovania sa násobí.

ELEGANTNÉ RIEŠENIE


NA LÁSKU! NA ZDRAVIE! ŠTRNG

NA LÁSKU! NA ZDRAVIE! ŠTRNG

Potrebné a zároveň kvalitné

Štartovací set pohárov do domácnosti 18 ks – Premium Glas Crystal. Dokonalý darček od bývalých spolužiakov. Majú svoje tajomstvá zamknuté na kľúčik. Pamätajú si, kto a ako obstál v prvej láske, kto od koho odpisoval
a u koho boli najlepšie oslavy. Cingot pohárov jej pripomenie, aby sa nikdy neprestala radovať zo života tak, ako to vedela za študentských čias.

Set pohárov je základ každej domácnosti. Jednotlivé nápoje sa pijú lepšie z pohárov na to určených, aby sa ich chuť mohla rozvinúť a udržali si správnu teplotu.
POSLEDNÉ SLOVO PATRÍ NEVESTE

Hodnotné a trendové

Svadobná darčeková poukážka Sola a latté lyžičky s gravírovaním. Ideálny svadobný dar od kolegov z práce. Ešte sa tak dobre nepoznajú, ale v práci im to klape skvele. Po robote si vždy nájdu čas na rozhovor pri káve, kde vymyslia, kam pôjdu na najbližší teambuilding a spoznajú sa zas o niečo viac.

Darčeková poukážka Sola poteší každú ženu, ktorá si chce vychutnať kávu z peknej šálky či štýlovo naservírovať občerstvenie pre hostí. V predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre či na solapoint.sk nájde množstvo potrebných
a zároveň štýlových vecí do domácnosti. K poukážke sa patrí pridať milú malú drobnosť, napríklad latté lyžičky s gravírovaním podľa vlastného želania.

POSLEDNÉ SLOVO PATRÍ NEVESTE

Na tvári sa jej rozhostil spokojný úsmev. Žiadne sklamania neprišli. Práve naopak!
Všetci si dali skutočne záležať. Ani jeden darček nepadne do zabudnutia, ale jej bude robiť spoločnosť ešte veľmi dlho.Svadobné dary Sola


Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info