DOPRAVA ZADARMO NAD 50 €

Letná pohoda s profesionálnou výbavou do kuchyne

19.05.2021

Hrnce, panvice a rajnice Lunasol

Letná pohoda s profesionálnou  výbavou do kuchyne

Celú zimu sa nevieme dočkať leta. Vtedy ide všetko akosi ľahšie.
Radi k tomu prispievame profesionálnou výbavou do kuchyne, s ktorou sa letné jedlá aj zážitky vyrábajú naozaj ľahunko.Panvice UranusPanvice Uranus


Hliníkové panvice s nepriľnavým povrchom Megastone sú vhodné na všetky typy varných dosiek. Majú sendvičové dno z magnetickej chrómovej ocele 18/0. Rukoväť využíva technológiu príjemnú na dotyk “soft touch”. Tepelný indikátor medzi rukoväťou a panvicou sa pri optimálnom zahriatí sfarbí do ružova.

Hrnce Merkur


Kvalitné hrnce kónického tvaru z rady Platinum Line s 5-vrstvovým sendvičovým dnom dokonale regulujú teplo, čím šetria náklady na energiu. Štýlový lesklý vonkajší povrch prináša nadčasovú eleganciu, ktorú si užijete pri príprave rôznych druhov jedál ako aj pri ich servírovaní. Vnútorný povrch je z nehrdzavejúcej ocele, pričom v spodnej časti obsahuje aj medené jadro. Sklenená pokrievka s otvorom slúži na uvoľnenie prúdu teplého vzduchu. Medené výrobky v sebe spájajú tradičné prvky s modernými a poľahky spĺňajú všetky nároky ambicióznych kuchárov.

Hrnce Merkur


Rajnice Orion


Rajnice Orion


Rajnica z línie Master Chef Plus s lesklým povrchom a profi rúčkami je vyrobená z chrómniklovej ocele. Vnútorný matný povrch so sendvičovým dnom zabezpečuje dokonalú distribúciu tepla. Rajnica je vhodná pre všetky druhy varných dosiek vrátane indukcie. Okrem rajníc si môžete vybrať aj zo širokej ponuky panvíc Orion.

Celú ponuku profesionálnych hrncov, panvíc a rajníc, s ktorými si uľahčíte letné varenie, nájdete po kliknutí na tlačidlo nižšie.

Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info