DOPRAVA ZADARMO NAD 50 € | VRÁTENIE DO 14 DNÍ | POMOC A KONTAKT

Najlepšia grilovačka pod slnkom

03.06.2020

Sezónny výber Steak it easy

Najlepšia grilovačka pod slnkom

Príjemné letné dni sú za dverami. Vybehnite von a privítajte ich pohodovou grilovačkou s rodinou a priateľmi. Prezradíme vám, ako si ju ľahko pripravíte kdekoľvek. V záhrade, alebo aj v meste na terase.

Preskúmajte produkty na grilovačku

Ako sa hovorí, dobré steaky nikdy nie sú zlé. Ale nenahradia šťavnaté vtipy a príbehy, ktoré medzi sebou zdieľame. Takže okrem grilu sa venujte aj hosťom. Podebatujte o bláznivých zážitkoch, prípadne sa spolu pokochajte krásou pohárov a tanierov z výberu Steak it easy.
Aby ste mali ešte viacej času na debaty, pripravte si suroviny v predstihu. Nakrájajte ovocie a zeleninu – so súpravou nožov Basic to máte hneď. Ku grilu ich potom prenesiete v uzatvárateľných miskách, ktoré po využití jednoducho uložíte do seba, čím ušetríte kopu miesta.

Praktické? No a to ste ešte nevideli servírovací set Flow. Je ideálny na podávanie kompótov, šalátov, olív, studených a teplých dipov, alebo aj dezertov či dokonca grilovaných syrov.

Objavte viac praktických doplnkov
Popri toľkej praktickosti ale nezabudnite na štipku estetiky. Predsa nechcete, aby najlepšiu grilovačku pod slnkom zatienilo škaredé prestieranie. Nebojte sa preto odvážneho stylingu. Zvoľte výrazné prvky.

Napríklad bridlicové podnosy. Krásne ukážu farebný kontrast grilovanej zeleniny. Steakové nože zasa podporia už tak dokonalý dizajn mäsa.

No a poháre – či už sklenené, alebo odolnejšie z bambusových vlákien, príjemne osviežia leňošenie s limonádou alebo vínom v ruke.

Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info