DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Originálne darčeky pre svadobných hostí

14.03.2023

Farebná alebo gravírovaná lyžička a maľovaný tanierik

Originálne darčeky pre svadobných hostí

Malý, milý darček, ktorý si nájdu svadobní hostia na svadobnom stole, sa cení o to viac, keď je originálny a zostane svadobčanom navždy ako pekná spomienka. Farebná alebo gravírovaná lyžička či maľovaný tanierik presne túto úlohu spĺňajú. Vyberte si z našej ponuky taký model, ktorý štýlovo zapadne do vašej svadby.Farebné lyžičky


Farebné lyžičky

Ak inklinujete k vintage štýlu, nadchnú vás mocca lyžičky Baguette Stone Wash vo farebnej PVD úprave – zlatá, medená, čierna alebo champagne. Stačí, ak ju previažete jemnou stužkou s vašimi iniciálami a dátumom svadby. Takýto štýlový darček ocení každý hosť a zvlášť tí, ktorí milujú kávu a nostalgiu starých zlatých čias.

Baguette

Gravírované lyžičky

Strieborná lyžička so srdiečkovým výrezom s jedinečným nápisom podľa vlastného želania, ktorý bude zvečnený na jej rúčke. Aj vďaka tejto milej pozornosti si hostia budú navždy pamätať vašu svadbu. Stačí si vybrať typ písma, ktoré bude ladiť so štýlom svadby a nápis, ktorý vás bude vystihovať. Gravírovanie pekne vynikne aj na modeloch Duke a Alessandria alebo dezertnej vidličke Love Cutlery.

Duke

Gravírované lyžičky


Luxusná lyžička


Luxusná lyžička

Plánujete svadbu v kaštieli či na zámku v luxusnom zlatom štýle? Dokonalým darčekom pre vašich svadobných hostí bude zlatá lyžička Luxus. V nadčasovom dizajne s hladkými líniami a jemnou ryhou na rúčke zažiari na svadobnom stole ako šperk.

Luxus

Maľovaný tanierik

Pre kreatívne nevesty, ktoré by si chceli samé vyrábať menovky pre hostí, máme originálny nápad. Napíšte mená hostí na malé biele tanieriky fixkami na porcelán a máte postarané o krásne a jedinečné menovky. Na tanierik už len položiť malú čokoládku či bonbónik, aby bol výsledok perfektný.

Plate

Maľovaný tanierik
Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info