DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

S profesionálnou výbavou doma pripravíte jedlo ako michelinskí šéfkuchári

16.02.2023

Kvalitné hrnce, panvice, nože a doplnky na varenie Lunasol

S profesionálnou výbavou doma pripravíte jedlo ako michelinskí šéfkuchári

Určite si radi predstavujete, ako stoja ľudia v nekonečných radoch, aby ochutnali vaše kuracie kari. Preto sa oplatí učiť od Jamieho Olivera či Any Roš. Zdokonaliť kulinárske znalosti však nestačí. Budete potrebovať aj profesionálnu výbavu.Z hrncov Lunasol vám bude do spevuZ hrncov Lunasol
vám bude do spevu

Vyvinuli sme hrnce, ktoré vám v podstate asistujú. Vďaka nim budete variť len s kvapkou oleja a ušetríte aj náklady na energie. Siahnite napríklad po malom hrnci Saturn s dlhou rúčkou. Očarí vás jeho vonkajší lesklý povrch. Vnútro pokrýva keramický povlak ILAG XERADUR 2, ktorý je odolný voči oderom a zabraňuje pripaľovaniu.
ilag_xeradur_2
Poteší vás aj hrniec Merkur so skleneným vekom. Má päťvrstvové sendvičové dno, ktoré obsahuje medené jadro. Jedinečné vlastnosti medi ako dlhá životnosť a ideálna distribúcia tepla poľahky spĺňajú nároky ambicióznych kuchárov.
Varte, pečte či grilujte
štýlovo a pohodlne

Kvalitné a spoľahlivé panvice sú pre kuchára rovnakou výhrou ako dvojmetrový sumec pre rybára. Preto sa do nich rozhodne oplatí zainvestovať. S panvicou Saturn pripravíte vďaka veľkorysému priemeru 28 cm obed pre celú rodinu. Okrem vnútorného povlaku ILAG XERADUR 2 vás zaujme aj veľká praktická rúčka.

Alebo skúste hliníkovú panvicu Uranus Black s nepriľnavým povrchom Megastone. Vďaka technológii soft touch sa rukoväť drží pohodlne. Medzi ňou a panvicou je tepelný indikátor, ktorý sa pri optimálnom zahriatí sfarbí na ružovo. Modely Saturn aj Uranus Black bez problémov využijete na všetkých typoch varných dosiek.Varte, pečte či grilujte štýlovo a pohodlne


Vyberte si správne nože a zjednodušte si krájanieVyberte si správne nože
a zjednodušte si krájanie

Samozrejme, skôr ako použijete hrnce a panvice, musíte mať pripravené kvalitné nože. Tejto tematike sme sa podrobnejšie venovali v článkoch Prečo 1 nôž nestačí a Ako vybrať kuchynské nože. V nich ste sa dozvedeli, že ak robíte všetko jedným nožom, oberáte sa o pravý kulinársky zážitok. Napríklad na krájanie zeleniny vám skvelo poslúži nôž santoku a pečivo hravo prerežú zúbky noža na chlieb.
Vstúpte do éry
domácich šéfkuchárov

Objednajte si z pohodlia domova profesionálnu výbavu Lunasol a staňte sa majstrom, ktorému rodina pomyselne udelí Michelinskú hviezdu. V budúcom článku sa budeme venovať ďalšej zaujímavej téme, takže nás neprestaňte sledovať.

logotyp
Vstúpte do éry domácich šéfkuchárov
Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info