DOPRAVA ZADARMO NAD 50 €

Schovajte problémy s jedením na cestách do vrecka

08.10.2020

Vytiahnite praktický príbor To Go

Schovajte problémy s jedením  na cestách do vrecka

Vyrazíte sem-tam na pohodový piknik do parku? Cestujete do práce či školy vlakom? Radi kempujete v prírode? Tak určite viete, že jedenie v lese či na cestách vie byť zbytočne komplikované. Ale odteraz nemusí…

Praktický.
Prenesiete ho ľahko.Stačí, ak si do vrecka, kabelky alebo batohu pribalíte šikovný príbor To Go. V praktickom obale nájdete lyžicu, vidličku aj nôž. Navyše, teraz ho získate aj za šikovnú cenu – len 5,90 Eur.
To Go

Praktický. Prenesiete ho ľahko.


Ekologický. Nahradí jednorazový príbor.


Ekologický.
Nahradí jednorazový príbor.Okrem vášho pohodlia myslíme aj na prírodu. Príbor To Go je vyrobený z odolnej chrómovej ocele a zabalený v ľahkom obale s prímesou pšeničného vlákna. Takže môžete zabudnúť na neekologické jednorazové príbory.
To GoHygienický.
Upokojí na neznámych miestach.Vďaka príboru To Go sa nemusíte spoliehať na čistotu v neznámych reštauráciách a už vôbec nemusíte jesť rukami. Po použíti ho jednoducho opláchnete vodou, doma ho potom dôkladnejšie umyjete napríklad v umývačke riadu.

Ak vás problémy s jedením na cestách alebo výletoch do prírody obmedzovali vo vašich plánoch, vyberte si príbor To Go a schovajte všetky prekážky do vrecka.
To Go

Hygienický. Upokojí na neznámych miestach.
Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info