DOPRAVA ZADARMO NAD 50 €

Špeciálne sety Antipasti, Fitness, Degustačný a Jogurtové lyžičky

16.07.2021

Doprajte si dobroty. A doprajte si ich pohodlne.

Špeciálne sety Antipasti, Fitness, Degustačný a Jogurtové lyžičky

Sme priekopníci vo vymýšľaní špeciálnych príborov, ktorí chvíle za stolom premieňajú na neobyčajné zážitky. Ako prví sme prišli s degustačným príborovým setom a jogurtovými lyžičkami. Pred rokom ste mohli spoznať set nielen pre vegánov – príborový set Veggie. Teraz sme výber obohatili o sety Antipasti a Fitness. Chcete vedieť, čo dokážu?
Antipasti Set

Antipasti Set 3 ks – Alpha lesklý

Antipasti Set 3 ks – Alpha lesklý

Vychutnávanie predjedla je vďaka špeciálnemu setu Antipasti lahôdka. Nôž na syr s praktickou špičkou je prispôsobený na krájanie aj servírovanie, s lyžičkou na olivy prakticky scedíte nálev, no a vidlička na šunku je prispôsobená na bezproblémové servírovanie.
Fitness set 3 ks – Alpha lesklý

Fitness set 3 ks – Alpha lesklý

Vďaka špeciálnemu tvaru jogurtovej lyžičky sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta téglika. Jemné zúbky citrusovej lyžičky vám pomôžu oddeliť šupku od dužiny. No a kombinácia lyžičky a vidličky, sporky, vás poteší napríklad pri jedení hrozna.

Fitness setJogurtový set
Jogurtový set 4 ks – Swiss Cow

Jogurtový set 4 ks – Swiss Cow

Osobitú pozornosť Sola Switzerland venovala aj vývoju jogurtovej lyžičky. Má špeciálny tvar – z jednej strany je oblá, z druhej má pravý uhol. Vďaka tomu sa v akejkoľvek nádobke dostanete aj na ťažko dustupné miesta. No nenechajte sa limitovať názvom. Hoci sa lyžička volá jogurtová, pomôže vám pri jedení akýchkoľvek polotuhých jedál.
Degustačný set 3 ks – Alpha lesklý

Degustačný set 3 ks – Alpha lesklý

Poznáte teóriu stimulácie zmyslov? Podľa nej dokážu špeciálne prispôsobené tvary príborov rozširovať vnímavosť chuťových pohárikov, zvyšovať zmyslové kapacity, ponúkajú pocit nových objavov, zvyšujú radosť z experimentovania s chuťami a menia vnímanie jedla. Na základe toho sme vyvinuli špeciálny degustačný set, vďaka ktorému sa vaše varenie a následné degustovanie premení na dokonalú
stimuláciu zmyslov.

Degustačný set
Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info