DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Šťastné a veselé vianočné prestieranie

24.11.2022

Aby bola príprava stolovania na štedrú večeru naozaj potešením

Šťastné a veselé vianočné prestieranie

Pokojné a pohodové sviatky sa znenazdajky dokážu premeniť na chvíle plné zhonu a stresu. Nepokazte si čas čarovných príprav a nechajte sa inšpirovať od profesionálov. Či už preferujete strohé pragmatické riešenia, alebo ste skôr typ, ktorý sa na vianočnom stole poriadne vyšantí, radi vám s vašou prípravou na stolovanie pomôžeme.

Málo kúskov s veľkým výsledkom


Málo kúskov s veľkým výsledkom


Na vytvorenie podmanivej atmosféry, typickej pre štedrý večer, naozaj veľa netreba. Harmonicky pôsobiace keramické taniere Element North oživíte látkovým obrúskom, ktorý zviažete šnúrkou alebo na uzol. Doplňte o vkusný príbor a poháre na stopke Benu Glas Lunasol . Či už do nich nalejete víno alebo nealko nápoj, sviatočného ducha isto posilnia. Vetva ihličia, plátok sušeného pomaranča alebo obyčajná šiška, ktorú ste našli na nedávnej prechádzke, dajú dokonalú bodku za týmto minimalistickým štýlom vianočného prestierania.

Produkty z tohto stolovania

 

Pokoj a sviečky k sebe patriaPokoj a sviečky k sebe patria


Po hektických dňoch nakupovania darčekov, ingrediencií a ostatných položiek z dlhého zoznamu, prichádza najvyšší čas sa upokojiť. Nerušene vychutnávať výnimočné chvíle Vianoc a precítiť ich čaro. Zahaľte svoje prestieranie do tmavého módu v kontraste s jagotom sviečok. Základom je porcelán Gaya Night sky , k nemu oslnivý príbor a dva poháre z kolekcie Century glas Lunasol – na stopke aj bez. Hrsť orechov v miske, ihličie vo váze alebo jednoducho položené na obruse s výšivkou, dotvoria želanú pohodu na sviatočnom stole.

Produkty z tohto stolovania

 
Čiernobiele Vianoce


Čiernobiele Vianoce


Ak sa neviete rozhodnúť, do akých farieb zladiť tohoročné prestieranie, stavte na istotu. Čierna a biela je klasika, ktorou nikdy nič nepokazíte, pričom výsledok môže byť absolútne fantastický. Čierny príbor skombinujte s čierno-bielym porcelánom a vyvážene v týchto farbách pridávajte sviečky, obrúsky a ostatné dekorácie. Štartovací set pohárov do domácnosti v zložení poháre na stopke aj bez stopky, sa postará o pitný režim pre celú rodinu. Takto naaranžované stolovanie bude pôsobiť harmonicky a moderne.

Produkty z tohto stolovania

 

Keď večera, tak štedrá. Keď stolovanie, tak zlatéKeď večera, tak štedrá.
Keď stolovanie, tak zlaté


Čas, keď sa svet naokolo ligoce a stoly sa prehýbajú pod množstvom jedla a vianočných ozdôb. Patríte sem aj vy? Ste typ, ktorého prepadá nutkanie mať všetko tip-top a dekorácií nie je nikdy dosť? Očarujúce taniere so zlatým lemom kombinujte s príborom Gold ring alebo Living Champagne, dostupný v kompletných sadách. Červené víno či bublinky prosecca vyniknú v unikátnych pohároch Green Wave Platinum Line, na nealko volíme poháre Tumbler s pruhmi, ako inak, v zlatej farbe. O zvyšok sa postarajú dekorácie, v ktorých sa medze nekladú. Absolútnou čerešničkou bude menu kartička, ktorú položíte na vrch taniera. Voilà, a dokonalé stolovanie je na svete.

Produkty z tohto stolovania

 
Ak už máte prestreté, môžete prejsť k darčekom.
button


Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info