DOPRAVA ZADARMO NAD 50 €

Veľké zatmenie cien

18.11.2020

Využite zľavy, ktoré sa rýchlo minú

Veľké zatmenie cien

Viete nakúpiť v správnom momente? Prichádza čas, keď zľavy zažiaria ako kométy. Kliknite počas Black Friday od piatku 27. 11. do stredy 2. 12. na SolaPoint.sk.

Príbor s nablýskanými zľavami
až do 70 %Chcete elegantný príbor pre moderné domácnosti? Vyberte si Kyoto alebo Porto so zľavou až 50 %. V špeciálnej akciovej cene bude aj Europa II, ktorú získate len za 9,90 Eur. Ďalšie 24 kusové sety pristanú u vás na stole až o 30 % výhodnejšie.

Black Friday

Príborový set


Detský porcelánový set


Padne aj porcelánK elegantnému porcelánu Premium line a KIDS World dostanete výhodnú ponuku ako na tanieri – bude lacnejší až o 40 %. Ďalšie zľavy získate aj na doplnky. Nehodila by sa vám doma napríklad misa na potraviny s vrchnákom Bamboo Fiber len za 5,90 Eur? Alebo doska prispôsobená na pohodové krájanie pečiva len za 9,90 Eur?

Black Friday

Čierny piatok, biele VianoceBlack Friday, alebo Čierny piatok, je výborná príležitosť vyhnúť sa predvianočnej naháňačke. Nakúpte u nás darčeky už v novembri a celý december sa už len radujte. Potešte niekoho napríklad sadou pohárov Premium Crystal len za 5 Eur. A nezabudnite si želať aj niečo pre seba. Veď na konci novembra padajú ceny.

Black Friday

Poháre na víno


Black Friday

Black Friday – online


Black Friday začína v piatok 27. novembra ráno o 0:01 a končí v stredu 2. decembra o 23:59. Stačí kliknúť na www.SolaPoint.sk.Black Friday – v predajni


Nakúpiť môžete aj osobne. Príďte do Sola Point predajne v Ivanke pri Nitre v pracovných dňoch od 27. novembra do 2. decembra od 08:00 do 18:00.


Zľavy sa nevzťahujú na potraviny, nápoje, darčekové poukážky a produkty v akcii.

Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info