Veľké zľavy nielen počas BLACK FRIDAY

07.11.2017

V predposledný novembrový týždeň organizujeme celosvetovo obľúbený BLACK FRIDAY, kedy si zákazníci môžu vybrať zo širokého sortimentu produktov vo veľkých zľavách. Presvedčte sa už onedlho priamo v našej predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre.

Veľké zľavy nielen počas BLACK FRIDAY

V porovnaní s predchádzajúcimi rokmi sa bude táto akcia konať s jedným veľkým rozdielom – okrem piatku 24.11.2017, kedy bude naša predajňa Sola Point otvorená od 8.00 do 22.00 h, otvoríme aj v sobotu 25.11.2017 od 9.00 do 18.00 h. Navyše SOLA BLACK FRIDAY pobeží aj online na eshope solapoint.sk už od pondelka 20.11.2017 do soboty 25.11.2017, kde naši zákazníci nájdu špeciálnu ponuku produktov za zvýhodnené ceny.

Zákazníci tak budú mať možnosť nakupovať produkty so špeciálnymi zľavami – príborové sety s 50 % zľavou, porcelán, sklo a kuchynské doplnky s 30% zľavou. Na vybrané produkty sú pripravené špeciálne zvýhodnené ceny. Ak hľadáte ideálny darček k výročiu, pod vianočný stromček, na svadbu či narodeniny, alebo ste zrekonštruovali kuchyňu, či celú domácnosť, nepremeškajte šancu nakúpiť kvalitný príbor a vybavenie do domácnosti za skvelé ceny online prostredníctvom eshopu solapoint.sk alebo priamo v predajni SOLA POINT, kde okrem veľkých zliav získate aj odborné poradenstvo, inšpiráciu a príjemné občerstvenie.

Veľké zľavy nielen počas BLACK FRIDAY


Na zlepšenie kvality poskytovaných služieb používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s podmienkami používania cookies.