DOPRAVA ZADARMO NAD 50 €

Zázračný darček robí radosť celý rok

27.11.2020

Darujte nadčasový príbor a porcelán

Zázračný darček robí radosť celý rok

Smartfón ako darček teší tak pár mesiacov – kým nepríde novší, lesklejší smartfón. Detektívka alebo iná kniha pár dní, kým ju na jeden dych nedočítame. A to ani nespomíname zbytočné darčeky, ktoré nepotešia ani priamo na Vianoce. Existuje teda zázračný darček, z ktorého sa dá tešiť roky a používať ho aj každý deň? Existuje. Nadčasovo krásny príbor a porcelán.Luxus zlatýRozprávkovo krásny dizajn príboru


Samozrejme, že základom pekných sviatkov aj nesviatkov je radosť zo stretnutí. Až potom nastupuje príbor, ktorý môže atmosféru ešte vylepšiť. Nadchnite sa pre vianočný set Alessandria, ručne vyrábaný rustikálny s kvetinovým zdobením Fiori alebo prémiový Luxus zlatý, ktorého povrch zdobí 14-karátové zlato.

Ak sa vám páčia jednoduché čisté línie, siahnite po príbore Turin. Ak naopak nie ste priateľom minimalizmu, máme pre vás Chateau Classic a Oslo.

Kráľovské postavenie vo vianočnom výbere majú sety Adam a Eva z luxusnej línie Platinum. Ale nech si zvolíte ktorýkoľvek príbor z nášho vianočného výberu, takmer zaručene ním urobíte pod stromčekom radosť.
Ozdoba Vianoc – gravírovanie príboru


Nielen stromček je o ozdobách. Aj príbor si môžete vylepšiť. Tie sety z výberu, ktoré sú vhodné na gravírovanie, majú v detaile produktu políčko označené "Mám záujem o gravírovanie”. Stačí ho zakliknúť a vybrať si nápis, symbol alebo vzor na rúčku. Dokonca si môžete prispôsobiť každý kus príboru inak.

Čo hovoríte na takýto tip na darček? Príbor s menami alebo familiárnymi prezývkami jednotlivých členov rodiny?

Alebo si rovno vyberte lesklé kávové lyžičky 7th Generation Cardinal so špeciálnym vianočným gravírovaním.

Dekoračné ikony
7th Generation Cardinal


Gif obrázok
Porcelánovo biele Vianoce


Dotvorte štedré stolovanie nádherným porcelánom z Premium Platinum Line. Vyberte si buď po jednotlivých kusoch šálok, tanierov alebo napríklad celý servírovací či raňajkový set.

Pozrieť celú ponukuVieme, že aj darujúci majú tajné želanie – priniesť pod stromček čo najväčšiu radosť. Ale premýšľať môžete ešte štedrejšie.
Ako priniesť zázračný darček, ktorý poteší nielen na Vianoce, ale bude robiť radosť počas celého roka.

Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info