× Úvodná stránka Príbory

Príbory

Stolovanie

Stolovanie

Varenie

Varenie

Niečo extra

Niečo extra

Novinky

Novinky

Akciová ponuka

Akciová ponuka

Friend's Brands

Friend's Brands

Služby

Služby

Bonus club

Bonus club

Kontakt
Darčeky

Dobré rady na vianočné darčeky

Aby bola žena spokojná, muž sýty a starí rodičia šťastní

Každý rok tá istá dilema. Čím potešiť svojich blízkych na Vianoce? Inšpirujte sa našimi nápadmi a zvládnete nákupy darčekov s úsmevom na tvári.
Vybrali sme osvedčené kúsky, ktoré potešia ženu, muža aj starých rodičov. Pekné a praktické, presne tak, ako to máme radi.

Spokojná žena
1
Spokojná žena
Ak je spokojná žena, sú spokojní všetci. A žena je spokojná vtedy, keď si môže nerušene vychutnať obľúbené latte, schladiť sa hriešnou zmrzlinou alebo zahryznúť sa do chutného múčnika. Set Love Cutlery všetko toto umožňuje, navyše má každá lyžička aj vidlička výrez v tvare srdiečka, čím poviete ešte viac. A keď dostane chuť na víno s priateľkou, s radosťou využije set dvoch luxusných pohárov na červené alebo biele víno z kolekcie Green Wave. Nech sme všetci spokojní.
Pozrieť darčeky
2
Sýty chlap
Poverčiví ľudia vravia, že nože by sa darovať nemali, ale platí to aj na steakové nože? Veríme, že nie, obzvlášť, ak sú zabalené v krásnom magnetickom boxe. Set steakových nožov Miracle poteší každého gurmána a milovníka poriadneho kusa mäsa. A čo ak má radšej sushi alebo čínske rezance? Náš sortiment sme nedávno obohatili aj o novinky zo sveta ázijského stolovania. Asia set Turin Elite či originálne obdĺžnikové taniere Elements Asia Wood sa postarajú o sýteho chlapa a kulinársky zážitok zároveň.
Pozrieť darčeky
Sýty chlap
Šťastní starí rodičia
3
Šťastní starí rodičia
Kedy sú starí rodičia najšťastnejší? Keď prídu na návštevu ich deti a vnúčatá. Vôňa koláčov sa nesie od dverí a všetkým sa už zbiehajú slinky. Darovať im originálne vidličky na múčnik môže byť v skutku praktickým potešením. Dobrým tipom je aj špeciálna doska na krájanie chleba, ktorá jednoducho zachytí všetky omrvinky alebo termo kanvica na teplý čaj. A ak ich chcete absolútne dojať, darujte im maľovaný porcelán. Vďaka originálnym fixkám na sklo a porcelán jednoducho nakreslíte alebo napíšete to, čo máte na srdci.
Pozrieť darčeky
4
Drobnosť pre radosť
Koniec roka je ideálnym obdobím poďakovať sa a obdarovať aj tých, ktorí s nami kráčali spoločnou cestou, či už v biznise alebo vo všedné dni. Drobnosť do kuchyne sa im isto zíde a spomenú si na vás vždy, keď ju chytia do ruky. Môžete to poňať prakticky, a vybrať niečo z našich tipov tu, alebo kreatívne prostredníctvom maľovaného porcelánu. Stačia vám originálne fixky na sklo a porcelán, ktorými na obyčajný porcelánový alebo sklený riad nakreslíte a napíšete niečo milé.
Pozrieť darčeky
Drobnosť pre radosť