DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Koreničky

Línia


0 ďalších produktov v tejto kategórii

Koreničky

Tie najkrajšie veci sú o detailoch. Rovnako je to aj pri jedle. Priemerné jedlo s príchuťou  správneho korenia je kulinárskym zážitkom. Preto každý správny kuchár má po ruke koreničky. Chuť je intenzívnejšia, ak použité korenie či morskú soľ práve pomeliete. S mlynčekom od nás to je hračka.

 

Domáca kvalita

V dnešnej dobe pri kúpe korenia v supermarkete skôr kupujete „drahú soľ”. Často až 80 % korenia tvorí práve soľ. Môžete to však pohodlne obísť. Kupujte korenie v špecializovaných obchodoch. Doma si ho elegantne presypte do vlastnej koreničky zo Sola Pointu. Najvyššiu kvalitu oceníte pri varení aj stolovaní.

 

Chilli v mlynčeku

Dokonalý spôsob ako dodať jedlu trochu pikantnej „šťavy” je použitie chilli. Kupované, drvené stráca svoju prirodzenú chuť a často aj pikantnosť. Nasypte si ho do mlynčeka. Nielen, že v tejto podobe vyzerá skvostne, ale dodá jedlu aj správnu chuť. Použiť ho môžete pri samotnom varení a tiež pri stolovaní na dochutenie. Kvalitný mlynček vám vydrží roky a stále bude vyzerať, ako by ste ho práve kúpili.