DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Detské súpravy

Línia

Značky


0 ďalších produktov v tejto kategórii

Detské súpravy pre hravé stolovanie

Deti často túžia napodobňovať svojich rodičov, no pri jedení to môže byť výzva. Motivovať ich, aby zjedli aspoň pár lyžíc, vyžaduje trpezlivosť a vhodné pomôcky. Podporujme samostatnosť detí a povzbudzujme ich, aby sa naučili samé jesť. Hravý príbor a jedálenská súprava s obrázkami v tom môžu skvele napomôcť.

 

Správny tvar a štýlový dizajn

Kľúčovým faktorom pre pozitívne stolovacie návyky detí je vhodný výber porcelánu a príboru, ktoré by mali byť vizuálne príťažlivé s obrázkami obľúbených postavičiek či zvieratiek. Príbor je ergonomicky tvarovaný, aby bol pohodlný pre malé rúčky a podporoval zručné manipulovanie.

 

Kvalitný materiál

Jedálenský detský riad na každodenné použitie je vyrobený z kvalitného materiálu, aby bol odolný a zachoval si svoju krásu. Na výber je tradičný porcelán, ale aj melamín a pri príboroch nehrdzavejúca oceľ.

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Vyberte si štýlovú detskú súpravu ešte dnes a my vám ako výrobca zaručíme výhodnú cenu a rýchle dodanie, aby ju vaše deti mohli čo najskôr začať používať. Veríme, že vás milo prekvapí krásny dizajn a kvalitné vypracovanie. Pre ďalšie inšpirácie do kuchyne a jedálne si prezrite celú ponuku našej značky a využite pohodlie online nakupovania v e-shope. Alebo nás navštívte osobne v predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre a  prezrite si tovar naživo.