DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Hrnce Lunasol

Línia

Rada

Materiál

Objem

Priemer

Set


Hrnce, rajnice a praktické sady

Pre dokonalý zážitok z varenia pripravujte svoje obľúbené jedlá v štýlových hrncoch Lunasol.
Objavte praktické a funkčné modely, alebo celé sady. Vyberte si svojich favoritov
či už z nehrdzavejúcej ocele so sendvičovým dnom, hliníka s nepriľnavým povrchom
alebo liatiny so smaltovaným povrchom. 

 

6 ďalších produktov v tejto kategórii

Hrnce pre domácich šéfkuchárov

Varenie by malo prinášať radosť, nie námahu. Preto sme pre vás vyvinuli hrnce, ktoré vám v podstate asistujú. Šéfkuchárom ste vždy vy, naše hrnce vám však pomôžu variť s minimálnym množstvom oleja a ušetriť náklady za energie.

My zo Sola radíme: Ak potrebujete kúpiť väčšie množstvo hrncov, zvoľte radšej celé sady ako jednotlivé kusy. Ušetríte nielen peniaze, ale často aj priestor, keďže hrnce z rovnakej sady jednoducho vložíte do seba. Navyše vďaka jednotnému vzhľadu pôsobia lepšie aj esteticky.  

 

Kvalitné hrnce

Aby boli hrnce odolné a čo najdlhšie si zachovali štýlový vzhľad, musia byť vyrobené z kvalitného materiálu. Sola používa nehrdzavejúcu oceľ, liatinu alebo hliník s nepriľnavým povrchom.

  • Nehrdzavejúca oceľ – má hlavné výhody odolnosť a štýlový vzhľad. Navyše sú hrnce z nehrdzavejúcej ocele vhodné na všetky typy varných dosiek aj do kuchynskej rúry. Poľahky v nich pripravíte jedlá na akýkoľvek spôsob. Na čistenie nevynaložíte takmer žiadne úsilie, keďže ich môžete dať aj do umývačky riadu. Čistá nehrdzavejúca oceľ nie je dobrým vodičom tepla, čo sme vyriešili sendvičovým dnom. Sendvičové dno obsahuje chrómovú oceľ vhodnú pre indukciu a medené jadro, ktoré zabezpečuje dokonalú distribúciu tepla.

  • Liatina – sa môže pochváliť rýchlymi časmi zahrievania a rovnomerným rozložením tepla. Navyše ho udržuje dlho po vypnutí horáka, čím zaisťuje, že vaše jedlá zostanú teplé až do ich podávania. Či už ste skúsený kuchár alebo začiatočník, všestrannosť týchto hrncov je bezkonkurenčná – sú ideálne na opekanie, dusenie, varenie a dokonca aj pečenie. Vhodné pre všetky typy varných dosiek a bezpečné pre použitie v rúre do 260 °C.

  • Hliník – je po medi druhým najlepším vodičom tepla. Hliníkové hrnce vás potešia nielen nízkou cenou, ale aj hmotnosťou. Ich vnútro je potiahnuté nepriľnavým povrchom, ktorý prináša ďalšie výhody. Ľahko sa čistí a na prípravu jedla spotrebujete minimálne množstvo oleja. Hravo na ňom ukuchtíte vyprážané rezne, palacinky, miešané vajíčka a ďalšie chuťovky, ktoré sa na iných materiáloch môžu pripáliť. Naše hliníkové hrnce sú vhodné pre všetky typy varných dosiek vrátane indukčných.

 

Hrnce podľa účelu použitia

  • Hrniec – klasický hrniec má dva držiaky, objem 2 – 6 litrov a najčastejšie sa využíva na varenie polievok, no pripravíte v ňom napríklad aj chutné rizoto či guláš
  • Rajnica – malý hrniec s jednou dlhou rúčkou, ktorý je vhodný napríklad na prípravu omáčok
  • Hrniec na cestoviny – pozostáva z dvoch častí, v spodnej varíte vodu a do horného perforovaného hrnca nasypete cestoviny, skvelá voľba na prípravu talianskych pochúťok

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Skombinujte kvalitu, funkčnosť či krásny dizajn v jednom a užite si každodennú radosť z varenia. Navštívte náš e-shop a objavte širokú ponuku hrncov. Garantujeme vám nielen výhodnú cenu, ale aj rýchle dodanie. Pre ďalšie inšpirácie k nám zavítajte osobne do predajne Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.