DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Detský

Línia

Značky

Povrchová úprava

Set

Materiál


0 ďalších produktov v tejto kategórii

Detské príbory pre kultúrne stolovanie detí

Deti často túžia napodobňovať svojich rodičov, no pri jedení to môže byť výzva. Motivovať ich, aby zjedli aspoň pár lyžíc, vyžaduje trpezlivosť a vhodné pomôcky. Podporujme samostatnosť detí a povzbudzujme ich, aby sa naučili jesť s príborom.

 

Správny tvar a štýlový dizajn

Kľúčovým faktorom pre pozitívne stolovacie návyky detí je vhodný výber príborov. Detský príbor by mal byť nielen vizuálne príťažlivý s obrázkami obľúbených postavičiek či zvieratiek na rukoväti, ale aj ergonomicky tvarovaný, aby bol pohodlný pre malé rúčky a podporoval zručné manipulovanie.

 

Bezpečný a zdravotne nezávadný

Mysleli sme aj na to, aby nepredstavoval riziko poranenia. Detský nôž a aj hroty detskej vidličky sú tupé a okraj lyžice primerane zaoblený, aby sa bezpečne vmestil do malých detských úst. Samozrejmosťou je odolnosť a zdravotná nezávadnosť. Za takýchto okolností je viac ako isté, že sa deti k jedeniu s príborom budú rady vracať a tešiť sa z každého zážitku pri stolovaní. A keďže sú deti vizitkou rodiča a príbory zas stolovania, stolujte s nami štýlovo a hravo.

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Vyberte si štýlový detský príbor Sola ešte dnes a my vám ako výrobca zaručíme výhodnú cenu a rýchle dodanie, aby ho vaše deti mohli čo najskôr začať používať. Veríme, že vás milo prekvapí krásny dizajn a kvalitné vypracovanie. Pre ďalšie inšpirácie do kuchyne a jedálne si prezrite celú ponuku našej značky a využite pohodlie online nakupovania v e-shope. Alebo nás navštívte osobne v predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre a  prezrite si tovar naživo.