DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Nádoby na pečenie Lunasol

Rada

Materiál


Štýlové nádoby na pečenie

Pohodlne s nimi pripravíte hlavný chod aj lahodný dezert.
Navyše sme tie naše navrhli tak, aby zaujali aj dizajnom a nechali vyniknúť každé jedlo.

 

0 ďalších produktov v tejto kategórii

Štýlové nádoby na pečenie

S nádobami na pečenie pripravíte hlavný chod aj lahodný dezert. Navyše sme tie naše vyvinuli tak, aby zaujali aj výzorom a nechali vyniknúť každé jedlo. Napríklad oválna zapekacia misa Elements má fŕkaný vzor a hnedý okraj, vďaka čomu poslúži nielen na pečenie či zapekanie, ale aj servírovanie a skladovanie pokrmov. Gratinovaciu panvicu Basic zasa tvorí nepriľnavý povrch a je výbornou voľbou na prípravu lasagní, mäsa, gratinovaných zemiakov a ďalších slaných či sladkých pokrmov.

 

Kvalitný materiál je základ

Aby vám nádoby vydržali čo najdlhšie, musia byť vyrobené z kvalitného materiálu. Sola používa porcelán, nehrdzavejúcu oceľ alebo hliník s nepriľnavým povrchom.

  • Porcelán – má najväčšiu výhodu atraktívny vzhľad, ktorý si vďaka odolnosti voči poškriabaniu udrží dlhodobo. Preto sú porcelánové nádoby na pečenie skvelou voľbou aj na servírovanie jedál. Zároveň sa aj ľahko čistia a sú vhodné do umývačky riadu.

  • Nehrdzavejúca oceľ – má hlavné výhody odolnosť a štýlový vzhľad. Navyše v nádobách z nehrdzavejúcej ocele poľahky pripravíte jedlá na akýkoľvek spôsob. Na čistenie nevynaložíte takmer žiadne úsilie, keďže ich môžete dať aj do umývačky riadu. Čistá nehrdzavejúca oceľ nie je dobrým vodičom tepla, čo sme vyriešili sendvičovým dnom. Sendvičové dno obsahuje chrómovú oceľ vhodnú pre indukciu a medené jadro, ktoré zabezpečuje dokonalú distribúciu tepla.

  • Hliník – je po medi druhým najlepším vodičom tepla. Hliníkové nádoby vás potešia nielen nízkou cenou, ale aj hmotnosťou. Ich vnútro je potiahnuté nepriľnavým povrchom, ktorý prináša ďalšie výhody. Ľahko sa čistí a na prípravu jedla spotrebujete minimálne množstvo oleja. Hravo na ňom ukuchtíte chuťovky, ktoré sa na iných materiáloch môžu pripáliť. Hliníkové nádoby s nepriľnavým povrchom sú vhodné do umývačky riadu.

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Skombinujte kvalitu, funkčnosť či krásny dizajn v jednom a užite si každodennú radosť z pečenia. Navštívte náš e-shop a objavte širokú ponuku kuchynskej výbavy. Garantujeme vám nielen výhodnú cenu, ale aj rýchle dodanie. Pre ďalšie inšpirácie k nám zavítajte osobne do predajne Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.