DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Niečo extra

Kategória

Línia

Značky


18 ďalších produktov v tejto kategórii

Niečo extra: Objavte darčeky a bytové doplnky

Hľadáte dokonalý darček pre blízkeho alebo chcete oživiť svoj domov niečím jedinečným? Potom je kategória "Niečo extra" pre vás ako stvorená!

Darčeky, ktoré potešia

Každý si zaslúži niečo špeciálne. Či už oslavujete narodeniny, výročie alebo len tak pre radosť, náš výber originálnych darčekov zaručene vyčarí úsmev na tvári.

  • Príbory, ktoré zaujmú: Naše špeciálne príbory nie sú len funkčné, ale aj skutočne štýlové skvosty. Prinesú šmrnc do každej kuchyne a stolovania.
  • Kreativita bez hraníc: S farbami na porcelán a sklo môžete vytvoriť vlastné originálne taniere, misky či poháre. Povoľte uzdu fantázii!
  • Darčekové poukážky pre nerozhodných: Keď neviete, čo by blízkej osobe urobilo radosť, darčeková poukážka je vždy trefa do čierneho. Nech si sama vyberie to svoje "niečo extra".

Bytové doplnky, ktoré dotvoria váš domov

Pre tých, ktorí majú zmysel pre detail, ponúkame bytové doplnky.

  • Štýlové džbány: Naše džbány vám extravagantným dizajnom padnú do oka. Servírujte štýlovo všetky nápoje od osviežujúcej limonády až po lahodné víno.
  • Vonný difuzér: Spríjemnite si bývanie arómou čerstvo nasekaného dreva, vyvinutou špeciálne pre spoločnosť Sola Switzerland. Aby ste hneď po príchode ucítili vôňu domova.

Pochúťky pre gurmánov

Po náročnom dni si doslova potrebujeme iba ľahnúť na gauč a relaxovať. Treba sa však vedieť aj odmeniť za dobre zvládnutú robotu. K tomu skvelo poslúžia chutné vína či lahodná čokoláda.

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Potešte seba alebo blízkych a pridajte do života extra iskru. Navštívte náš e-shop a objavte širokú ponuku výrobkov na stolovanie či varenie. Garantujeme vám nielen výhodnú cenu, ale aj rýchle dodanie. Pre ďalšie inšpirácie k nám zavítajte osobne do predajne Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.