DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Príbory

Kategória

Línia

Značky

Povrchová úprava

Set

Materiál

Farba


323 ďalších produktov v tejto kategórii

Jedálenské príbory Sola pre každú príležitosť

Príborový svet Sola je taký pestrý, že si v ňom každý nájde príbor, ktorý vyjadrí jeho štýl. Či preferujete klasiku alebo túžite po dizajnových vychytávkach, náš výber vás nesklame. 

My zo Sola radíme: Ak potrebujete príbor na každodenné použitie, zvoľte si praktický a funkčný model s jednoduchými líniami, ktorý je vhodný do umývačky riadu. Ak vyberáte slávnostný príbor na výnimočné udalosti, nebojte sa siahnuť po dekoratívnych a nápaditejších modeloch.

 

Zlaďte si príbor so štýlom interiéru

Pre moderné interiéry odporúčame jednoduché jedálenské príbory s minimalistickým dizajnom, očarujúcim lesklým prevedením alebo kombináciou matnej pieskovanej rúčky a lesklej hlavy. Pokiaľ preferujete klasický štýl, siahnite po nadčasovom dizajne s elegantnými prvkami. Ak ste fanúšik extravagancie, zaujmú vás príbory s robustnými, tepanými či zdobenými rúčkami. Milovníci industriálneho štýlu si môžu vybrať z jednoduchých dizajnov s povrchovými úpravami – PVD Čierna, Zlatá, Medená či Champagne. Zatiaľ čo vintage a vidiecky štýl si užijete s príbormi so Stone Wash úpravou.

 

Kvalitný materiál

Jedálenský príbor na každodenné použitie musí byť vyrobený z kvalitného materiálu, aby boli odolný, zachoval si dlhú životnosť a lesk. Sola používa vysokokvalitnú nerezovú oceľ. Čísla 18/10 a 18/0 označujú pomer chrómu a niklu v zliatine ocele. Obsah niklu oceľ síce zmäkčuje, avšak robí ju zároveň kvalitnejšou a odolnejšou voči korózii. Príbory bez obsahu niklu sú síce tvrdšie, avšak menej odolné voči hrdzaveniu.

 

Široká ponuka jedálenských príborov

Okrem štýlu je dôležité zvážiť aj počet osôb, pre ktoré prestierate. Vyberte si zo štandardných 16-, 24-, 30- či 36-kusových sád pre štyri a šesť osôb, ale aj 60- či 72-kusových sád pre 12 osôb. Tie obsahujú aj špeciálne servírovacie príbory pre slávnostné príležitosti. Pri vybraných modeloch je k dispozícii konfigurátor, vďaka ktorému si nakombinujete lyžice, vidličky a nože presne na želanie. Postupne si môžete dokúpiť koláčovú sadu, aby servírovanie sladkých dobrôt bolo ešte väčším zážitkom, a ďalšie sady na podávanie šalátov – šalátovú lyžicu a šalátovú vidličku, veggie príborová sada na konzumovanie ovocia a zeleniny, antipasti sada na servírovanie predjedla, steakové nože, ktoré využijete aj na pizzu, či lyžičky na rôzne druhy nápojov – kávové lyžičky, latte lyžičky, mokka lyžičky či jogurtové lyžičky.

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Vyberte si štýlový jedálenský príbor Sola ešte dnes a my vám ako výrobca zaručíme výhodnú cenu a rýchle dodanie, aby ste ho mohli čo najskôr používať. Veríme, že vás milo prekvapí krásny dizajn a kvalitné vypracovanie, vďaka čomu sa z príboru budete tešiť dlhé roky. Pre ďalšie inšpirácie do kuchyne a jedálne si prezrite celú ponuku našej značky a využite pohodlie online nakupovania v e-shope. Alebo nás navštívte osobne v predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.