DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Varenie

Kategória

Značky

Rada

Materiál


Varte bezstarostne a štýlovo

Výbava na varenie Lunasol je vyvinutá tak, aby vám zjednodušila prípravu jedla
a bola elegantným doplnkom kuchyne. Vyberte si zo širokej ponuky hrncov,
panvíc, nožov, dosiek na krájanie a ostatných doplnkov.

 

148 ďalších produktov v tejto kategórii

Kvalitné hrnce a panvice

S našimi hrncami a panvicami budete vďaka sendvičovému dnu variť, grilovať či piecť zdravo, energeticky úsporne a na všetkých typoch varných dosiek. Nájdete u nás kvalitné materiály ako nehrdzavejúcu oceľ, hliník s nepriľnavým povrchom či liatinu.

  • Nehrdzavejúca oceľ – má hlavné výhody odolnosť a štýlový vzhľad. Navyše sú hrnce a panvice z nehrdzavejúcej ocele vhodné na všetky typy varných dosiek aj do kuchynskej rúry. Poľahky v nich pripravíte jedlá na akýkoľvek spôsob. Na čistenie nevynaložíte takmer žiadne úsilie, keďže ich môžete dať aj do umývačky riadu. Čistá nehrdzavejúca oceľ nie je dobrým vodičom tepla, čo sme vyriešili sendvičovým dnom. Sendvičové dno obsahuje chrómovú oceľ vhodnú pre indukciu a medené jadro, ktoré zabezpečuje dokonalú distribúciu tepla.

  • Liatina – sa môže pochváliť rýchlymi časmi zahrievania a rovnomerným rozložením tepla. Navyše ho udržuje dlho po vypnutí horáka, čím zaisťuje, že vaše jedlá zostanú teplé až do ich podávania. Či už ste skúsený kuchár alebo začiatočník, všestrannosť týchto hrncov a panvíc je bezkonkurenčná – sú ideálne na opekanie, dusenie, varenie a dokonca aj pečenie. Vhodné pre všetky typy varných dosiek a bezpečné pre použitie v rúre do 260 °C.

  • Hliník – je po medi druhým najlepším vodičom tepla. Hliníkové hrnce a panvice vás potešia nielen nízkou cenou, ale aj hmotnosťou. Ich vnútro je potiahnuté nepriľnavým povrchom, ktorý prináša ďalšie výhody. Ľahko sa čistí a na prípravu jedla spotrebujete minimálne množstvo oleja. Hravo na ňom ukuchtíte vyprážané rezne, palacinky, miešané vajíčka a ďalšie chuťovky, ktoré sa na iných materiáloch môžu pripáliť. Naše hliníkové hrnce a panvice sú vhodné pre všetky typy varných dosiek vrátane indukčných.

Kuchynské nože pre ľahké krájanie

Nože Lunasol ponúkame s nehrdzavejúcou a damaškovou čepeľou. Hlavné výhody sú odolnosť voči korózii, dlhodobá kvalita a damašková zaujme aj krásnymi vzormi pripomínajúcimi letokruhy. Okrem odolných plastových rúčok si môžete vybrať aj drevené, ktoré potešia najmä milovníkov prírodných motívov, či sklolaminátové s extrémnou pevnosťou.

Kvalitné a štýlové dosky na krájanie

U nás nájdete dosky z bukového, agátového aj tíkového dreva, ktoré zaujmú nielen odolnosťou, ale aj krásnymi prírodnými motívmi. Vďaka tomu ich využijete nielen na krájanie, ale aj servírovanie jedál. Navyše na dreve sa netupia nože, neudržiavajú baktérie ani vlhkosť.

Praktické kuchynské doplnky

Aby sme vám varenie čo najviac spríjemnili, zaradili sme do nášho sortimentu praktické doplnky. Náš sortiment zahŕňa kvalitné naberačky na polievku alebo omáčku, drevené naberačky a špachtle. Kuchynské rukavice alebo držiaky na hrnce a panvice sú ideálne na manipuláciu s horúcimi hrncami a panvicami.

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Skombinujte kvalitu, funkčnosť či krásny dizajn v jednom a užite si každodennú radosť z varenia. Navštívte náš e-shop a objavte širokú ponuku kuchynskej výbavy. Garantujeme vám nielen výhodnú cenu, ale aj rýchle dodanie. Pre ďalšie inšpirácie k nám zavítajte osobne do predajne Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.