DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Nože

Línia

Značky

Dĺžka čepele

Set


10 ďalších produktov v tejto kategórii

Nože

Prídete domov z práce a premáha vás hlad. Hľadáte niečo rýchle. Čerstvý chlieb je ideálne riešenie. Beriete nôž a on nekrája. Prepadá Vás nervozita. Pokojne. Vytiahnite nože zo Sola Pointu. Tie vás totiž nezradia. Sú vždy perfektne ostré, pripravené do akcie.

 

Riešenie na každú príležitosť

Steaky, porcovanie mäsa, ryby, zelenina, syr aj dezert. Všetko vyžaduje istý typ noža. Špeciálne navrhnuté tvary spravia z krájania radosť. Pri krájaní by ste sa predsa nemali trápiť. Sledujete v kuchárskej šou, ako ľahko im ide krájanie cibule. Trik je nielen v spôsobe krájania, ale samozrejme aj v noži. Nôž šéfkuchára a trochu cviku z vás spraví majstra kuchyne. Poznáte santoku? Ide o extrémne ostrý nôž ázijského typu. Nakrájať zeleninu a mäso zvláda s prehľadom. Je ich veľa? Vsaďte na univerzálny nôž. Skvele si poradí s každým typom suroviny. Nemal by chýbať v žiadnej kuchyni.

 

Nože s dutou rukoväťou

Na optimálne vyváženie pri krájaní použite nože s dutou rukoväťou. Aby bol nôž správne vyvážený, ťažisko noža by sa malo nachádzať v ¾ jeho rúčky. Tak vás nebude bolieť ruka ani pri dlhšom používaní. Nezabudnite ani na steakové nože, tie by mali byť súčasťou každej domácnosti.

Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info