DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Nože

Línia

Značky

Dĺžka čepele

Set


10 ďalších produktov v tejto kategórii

Steakové nože Sola

Krájanie mäsa vie byť poriadna fuška. Najmä, keď nemáte vhodný nôž a musíte tak vynaložiť veľa síl. Riešením sú steakové nože, ktorými hravo pokrájate akékoľvek mäso. A hoci nesú názov, ktorý ich predurčuje na krájanie mäsa, skvelo ich využijete aj ako nože na pizzu či hamburgery.

Materiál a ostrosť

Kvalitné steakové nože Sola sú výnimočne ostré buď s čepeľou so zúbkami, alebo v hladkom prevedení. Na výber sú rôzne dizajny rukovätí v kovovom a drevenom prevedení. Nože s dutou rúčkou perfektne sadnú do ruky vďaka ideálnemu ťažisku v ¾ jeho rúčky. Všetky vyrábame z chrómovej ocele 18/0, perfektne vyvážené, zdravotne nezávadné a s pohodlnými ergonomickými rukoväťami.

  • Čepeľ so zúbkami – ľahko prechádza cez potraviny, ktoré majú mäkké vnútro a tvrdší povrch. Napríklad pečivo. Vďaka zúbkom budete krájať s ľahkosťou, bez vynaloženia väčšieho úsilia.
  • Hladká čepeľ – umožňuje dosiahnuť presnejšie rezy, čo je dôležité, keď treba pri príprave jedál dbať na estetiku. Sú aj viac všestranné, môžete nimi krájať, sekať a filetovať.
  • Oceľová rúčka – hlavnými výhodami sú odolnosť voči korózii a dlhovekosť.
  • Drevená rúčka – zaujme najmä estetickým prírodným motívom. Keďže má rôzne vzory a odtiene, každý kus je unikátny. Pri vhodnej údržbe vydrží dlhodobo.
  • Plastová rúčka – ľahko sa čistí a nevyžaduje tak častú údržbu. Je odolná voči vode aj baktériám a poteší cenovou dostupnosťou.

Praktické sady v boxe

Ak chcete nože darovať, prípadne si skrášliť domov, výbornou voľbou sú sady v drevenom alebo magnetickom boxe. Medzi najkrajšie dizajnové kúsky patria modely Living či Miracle.

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Vyberte si štýlový steakový príbor Sola ešte dnes a my vám ako výrobca zaručíme výhodnú cenu a rýchle dodanie, aby ste ho mohli čo najskôr používať. Veríme, že vás milo prekvapí krásny dizajn a kvalitné vypracovanie, vďaka čomu sa z neho budete tešiť dlhé roky. Pre ďalšie inšpirácie do kuchyne a jedálne si prezrite celú ponuku našej značky a využite pohodlie online nakupovania v e-shope. Alebo nás navštívte osobne v predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.