DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Špeciálny

Línia

Značky

Povrchová úprava

Set

Materiál


Ste kulinársky fajnšmeker?

Vychutnajte si čaro špeciálnych príborov Sola. Sme priekopníci v ich vymýšľaní, ktorí chvíle pri stole
premieňajú na neobyčajné zážitky. Vyberiete si z pestrej ponuky ten svoj špeciálny príbor?

 

105 ďalších produktov v tejto kategórii

Špeciálny príbor

Chcete vybočiť zo stereotypu? Dosť bolo fádnosti v kuchyni. Vyskúšajte špeciálny príbor. Staňte sa hostiteľom roku. Zažiarte pred rodinou a tiež na večierku. Dajte hosťom pár inštrukcií, ako správne používať nové, nepoznané príbory, aby sa mohli pustiť  do prekvapovania chuťových pohárikov.

 

Spoznajte nové chute

Aj vo vašej kuchyni si rýchlo nájde svoje miesto. Degustačná sada doplní váš svet lahodných chutí o ďalšie. Experimentovanie vás chytí za srdce. Vďaka špeciálnym tvarom si rozšírite obzory v gastronómii aj zmyslové kapacity. Získate nový pohľad na jedlo. Vaša schopnosť vytvoriť skutočnú delikatesu sa posunie o niekoľko levelov vyššie. Potešíte nielen seba, ale aj všetkých vašich domácich fanúšikov.

 

Ryba, čína aj jogurt

Hodnotu zaujímavého jedla si viac vychutnáte, ak ho budete konzumovať príborom na to určeným. V našej ponuke vás zaujmú tieto špeciálne príbory Sola: čínske paličky, jogurtová lyžička, vidličky na múčnik, steakové nože, limonádová lyžička, nôž na ryby, lyžica na med a mnohé ďalšie. Vyskúšajte pri najbližšom večierku párty lyžice. Naservírujte chuťovky priamo do nich a počkajte si na úžasné reakcie hostí.

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Vyberte si špeciálny jedálenský príbor Sola ešte dnes a my vám ako výrobca zaručíme výhodnú cenu a rýchle dodanie, aby ste ho mohli čo najskôr používať. Veríme, že vás milo prekvapí krásny dizajn a kvalitné vypracovanie, vďaka čomu sa z príboru budete tešiť dlhé roky. Pre ďalšie inšpirácie do kuchyne a jedálne si prezrite celú ponuku našej značky a využite pohodlie online nakupovania v e-shope. Alebo nás navštívte osobne v predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.