DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

10 tipov na darčeky, ktoré sa hodí priniesť na návštevu

04.07.2023

Inšpirujte sa výberom Alexandry Bühler Meyer, e-commerce špecialistky Sola Switzerland

10 tipov na darčeky, ktoré sa hodí priniesť na návštevu

Dostali ste pozvanie od známych na obed, večeru či grilovačku? Nezabudnite im priniesť darček, ktorým prejavíte svoju úctu a poďakovanie. Kytica kvetov, káva či fľaša s bonboniérou sú štandardom. Ale ak chcete prekvapiť niečím nápaditejším, mám pre vás skvelé tipy z nášho e-shopu, ktoré som už sama darovala alebo sa chystám priniesť na najbližšiu návštevu.


logotyp


Doska na krajanie

Servírovacia klasika


Na dosku na krájanie a servírovanie som už vsadila viackrát. Stojí približne rovnako ako kytica, no radosť bude robiť oveľa dlhšie.

Doska na krájanie


Steakové nože v drevenom boxe

Steakové nože na grill párty


Ak o hostiteľoch viete, že majú slabosť pre steaky a väčšina pozvaní je spojená s grilovaním, potešíte ich steakovými nožmi s drevenou rukoväťou. Tieto som vybrala ako darček na rodinnú grilovačku u mojich rodičov.

Steakové nože v drevenom boxe


Mlynček na korenie a soľ

Mlynček s domácim korením


Niektorí moji priatelia si dávajú naozaj záležať a prinesú vlastnoručne vyrobený darček. Napríklad domáce korenie. Raz si určite nájdem čas, vyrobím bylinkovú soľ a darujem ju v elegantnom mlynčeku z bukového dreva.

Mlynček na korenie a soľ


Kuchynský nôž
Kuchynský nôž

Nože pre profesionálov


Skúste sa vašich známych spýtať, či majú v kuchyni dosť ostrých nožov. Odpoveď bude pravdepodobne nie. Tých proste nikdy nie je dosť… Špeciálne tento nôž našiel nedávno využitie u mojich susedov.Šikovné misky a misy


Či už siahnete po šikovne zostavenom sete misiek s dreveným podnosom alebo aj jednej miske, v ktorej prinesiete vlastnoručne upečený koláčik, určite sa zmestíte do akéhokoľvek rozpočtu.

Set Flowl – Misky Gaya Atelier biele


Vidlička na múčnik so srdiečkom

Srdiečkový príbor ku káve a koláčiku


Na klebetenie s priateľkou pri káve sú tieto rozkošné vidličky alebo latte lyžičky so srdiečkom ako stvorené. A pri výnimočnej príležitosti môžete dať na rúčku vygravírovať milý odkaz.

Latte lyžičky so srdiečkom


Vonný difuzér


Nie je nad vyvoňanú domácnosť. Aroma difuzér s drevenými tyčinkami, ktorý obsahuje prírodné esencie s vôňou čerstvo nasekaného dreva, poteší každého milovníka prírody.

Aroma difuzér
Aroma difuzér


Detský príborový set
Detský príborový set

Pre potešenie najmenších


Prečo nosiť stále niečo dospelým? Ak majú hostitelia deti, považujem za vhodné a milé doniesť niečo im.

Detský porcelánový set


Kreatívny darček


Ak sú samotní hostitelia kreatívni a majú aj deti, prineste im niečo na domáce tvorenie. S farbami na keramiku a sklo vždy uspejete. Jednoducho si s nimi pomaľujú šálky, misky, dózy alebo aj poháre. Z našej detskej narodeninovej oslavy si všetky deti vzali domov pohár s vlastnoručne napísaným menom. To bol ešte len darček!

Metalické fixky na porcelán a sklo


Darčeková poukážka

Poukážka


Kto chce vsadiť na istotu, môže darovať aj poukážku. Výber hodnoty už nechám na vás.


Vybrat hodnotu


Alexandra
logotyp

e-commerce špecialistka

Sola Switzerland