DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Black Friday: Najväčší výpredaj roka prebieha celý týždeň

20.11.2023

Nakupujte príbory, poháre, porcelán, hrnce či panvice so zľavami až do 75 %

Black Friday: Najväčší výpredaj roka prebieha celý týždeň

Nemáte radi unáhlené nákupy? Aby ste si pokojne premysleli, čím potešíte seba či svojich blízkych, bude Black Friday trvať celý týždeň. Skrášlite si domácnosť alebo nakúpte vianočné darčeky za mimoriadne nízke ceny z pohodlia domova či priamo v našej predajni v Ivanke pri Nitre. A neváhajte sa zapojiť do našej súťaže!emo 1


Skvelý výber za skvelé ceny


Tohtoročný Black Friday dokonale vystihuje fráza „za málo peňazí veľa muziky“. Špeciálne na príbory dávame štedré zľavy, veď niektoré z nich nakúpite len za štvrtinu ceny. Či preferujete klasiku alebo túžite po dizajnových vychytávkach, naša ponuka vás nesklame.


Odhaľte zľavy na príboryAkcia, ktorá má cveng


Poznáte prirovnanie byť krehký ako sklo? To u nás úplne neplatí. Aj keď je pohár zo skla, mal by byť odolný voči poškriabaniu a rozbitiu. Modely Lunasol vám nielen vydržia dlho, ale zároveň uhasia smäd po štýle.


Odhaľte zľavy na poháre


emo 2emo 3


Neodolateľné zľavy
pre radosť z varenia


Kvalitná a praktická kuchynská výbava je na nezaplatenie. U nás si vyberáte zo štyroch línií – Economy, Master Chef, Premium a Platinum. Zatiaľ čo v prvej sú jednoduchosť a funkčnosť zohľadnené v cene, posledná očarí najvyššou kvalitou a až päťvrstvovým sendvičovým dnom. Varte, pečte či grilujte pohodlne a najmä zdravo, len s kvapkou oleja. A vaši blízki vám pomyselne udelia Michelinskú hviezdu.


Odhaľte zľavu na kuchynskú výbavuPredĺžili sme pre vás otváraciu dobu


V pondelok až štvrtok bude predajňa otvorená od 9:00 do 18:00 h, v piatok 24. novembra od 9:00 do 20:00 h.
Na dôkladný výber produktov do vašej domácnosti tak budete mať dostatok času.


emo 4
emo 5


Navyše môžete vyhrať
elegantný príbor


Okrem skvelých výpredajov bude v predajni a na Facebooku prebiehať aj súťaž o príbor Baguette Vintage Black. Tak sa neváhajte zapojiť a možno sa práve na vás usmeje šťastie.


Chcem vyhrať


Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info