DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Doprajte si profi kuchynský riad, ktorý vo vás zapáli vášeň pre domáce varenie

23.05.2024

Exkluzívne kolekcie z rady Platinum

Doprajte si profi kuchynský riad, ktorý vo vás zapáli vášeň pre domáce varenie

Patríte medzi zanietených domácich kuchárov, ktorí s radosťou varia každý deň? Alebo čakáte na správny impulz, aby ste sa k nim mohli zaradiť? Objavte našu profi výbavu Lunasol z rady Platinum. Vytvorili sme ju pre šetrné, zdravé a štýlové varenie. Nech vás inšpiruje k novým kulinárskym výzvam!


thermoflaschen grau

Orion Expert Plus

thermoflasche grun

Sirius Gaya

thermoflaschen schwarz

Merkur Luxus

thermoflasche grun

Orion Professional

thermoflaschen rot

Sirius Titan

emo inspiration cooking

Chrumkavé opekanie s panvicami
Orion Expert Plus

Odolné a nekompromisné panvice, s ktorými si pripravíte akékoľvek ingrediencie do dokonalosti. Mäso, zeleninu, ryby a ešte oveľa viac dokážu opekať či vyprážať do chrumkava. Päťvrstvový materiál s meďou vyniká spomedzi ostatných kolekcií aj nelepivým povrchom Ilag Durit. Nanovo definovaná účinnosť varenia a distribúcia tepla si získa každého vášnivého kuchára. Kolekcia Orion Expert Plus je dôkazom neúnavnej snahy o dokonalosť v kuchyni.

Layers 02Dokonalé omáčky a polevy
s hrncami Sirius Gaya

Medený riad vnesie do kuchyne tradíciu a kulinársky šmrnc. Okrem estetického vzhľadu je meď cenená pre perfektnú tepelnú vodivosť. Teplo rozvádza rovnomerne po povrchu, čím zabraňuje vzniku horúcich miest, ktoré môžu spôsobiť pripálenia. Preto sú tieto hrnce ideálne pre prípravu sladkých i slaných omáčok, marmelád či rizota, skvelých čokolád a karamelu. Varenie domácich lekvárov z ovocia zo záhrady bude odteraz jedinečným štýlovým zážitkom.


emo inspiration cooking


Pozrieť kolekciuLuxusný vývar
v hrnci Merkur Luxus

Japonský ramen, vietnamské pho, francúzsky demi glace. Každá krajina má svoj obľúbený vývar a každá rodina svoj obľúbený recept. Kvalitné ingrediencie a dlhé pomalé varenie je to, čo všetky vývary spája. A my prispievame robustným hrncom z 5-vrstvového materiálu s meďou, ktorý z dobrého vývaru spraví luxusný. Skvele udržiava teplotu a šetrí energiu. Praktická vnútorná stupnica na odmeranie tekutín, široký nalievací okraj bez odkvapkávania a masívna pokrievka s otvormi na uvoľňovanie pary z neho robí perfektnú ekologickú voľbu pre modernú kuchyňu.


emo inspiration cooking


Pozrieť kolekciuFlambované krevety na panvici
Orion Professional

Odvážili ste sa už doma flambovať? Táto dramatická kulinárska technika, keď sa na rozpálenej panvici vytvorí výbuch plameňov, dodáva pokrmu bohatú, karamelizovanú chuť. Ak patria krevety, Crêpes Suzette či steak k vašim obľúbeným jedlám, pustite sa do toho. Kvalitná panvica, ktorá znesie vysoké teploty a spĺňa požiadavky profesionálnych kuchárov, je prvým krokom k bezpečnému flambovaniu s vynikajúcimi výsledkami. Panvice Orion Professional ponúkajú kombináciu rovnomernej distribúcie tepla, odolnosti a všestrannosti.


emo inspiration cooking


Pozrieť kolekciuExtrémne odolné hrnce
Sirius Titan

Eintopf, guláš alebo minestrone. Husté, sýte, jedlá, ktoré si vyžadujú dlhé pomalé varenie v odolnom hrnci. Kolekcia Sirius Titan s nevtieravým elegantným dizajnom vynikne v každej kuchyni, na každom sporáku a dokonca aj pri podávaní pri stole. Hrnce sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a 3-vrstvový materiál sa pýši titánovom vrstvou. Doprajte si energeticky úsporné varenie na všetkých druhoch sporákov, vrátane indukcie. Pre pohodlné čistenie môžete bezpečne vložiť do umývačky riadu.


emo inspiration cooking


Pozrieť kolekciu

Layers 02

Všetky produkty z rady Platinum