DOPRAVA ZADARMO NAD 50 €

Kvalitné poháre na limonády, drinky a víno

11.05.2022

Smäd po štýle?

Kvalitné poháre na limonády, drinky a víno

Oči by nielen “jedli”, oči aj “pijú”. To, ako nápoj vyzerá, má vplyv na vnímanie jeho chuti. Preto je kľúčové napríklad namiešať šťavnatú citronádu do krásneho skla. Aby mali nápoje vždy štýl, vytvárame novú sériu článkov Svet pohárov Lunasol, v ktorých sa počas roka porozprávame aj o výbere správnych pohárov, ale tiež o nápojových zvykoch v rôznych častiach planéty.Sto dizajnov, sto chutí


Sto dizajnov, sto chutí

Ešte predtým, ako jeden energetický nápoj pristál na trhu, robili sa slepé testy chuti – teda také, kde ochutnávačom neukážu ani názov, ani obal, nič. V nich dopadol na spôsob “to by som nepil, ani keby mi za to platili”. Ale realita je taká, že za ten istý nápoj zabalený v peknej plechovke ľudia radi vytiahnu z vrecka niekoľko Eur.

Na chuť totiž nemá vplyv len samotná tekutina,
ale celý jej kontext – napríklad z akého pohára ju pijete.

Ak chcete, aby vaše vynikajúce nápoje hostia ocenili ešte viac,
podávajte ich v štýlových pohároch z našej bohatej ponuky.Správny pohár na správnu príležitosť

Nalejme si čistého vína – používate na každý nápoj správny pohár? Nie je to nejaký “smotánkovský” výmysel, rôzne typy skla majú svoju logiku. Napríklad stopka zabezpečí, že tekutinu v kalichu neohrievate rukou. Funkcie jednotlivých tvarov je téma na samostatný článok, takže sa jej budeme venovať v niektorej z ďalších častí.

Ak zatiaľ potrebujete práve spomínané poháre na víno, odporúčame Štartovací set Premium Glas Crystal vyrobený z krištáľového skla META Glass®. Vďaka kvalitnému materiálu a opracovaniu okrajov laserom majú krásnu farbu a nádherný zvuk.

Správny pohár na správnu príležitosť
Spoločenská úloha pohárovSpoločenská úloha pohárov

Áno, majú aj takú úlohu. Vďaka stretnutiu pri ľadovom čaji či cuba libre spevňujeme jestvujúce priateľstvá, získavame nové a vymieňame si vedomosti s inými ľuďmi.

Badge Lunasol Glass
Ikonický dizajn z mekky dizajnu

Ak vám na stole chýba niečo špeciálne, toto bude pre vás ako stvorené. K pohárom Lunasol sme do ponuky pridali ikonický Ichendorf z Milána, hlavného mesta dizajnu. Crème de la Crème. Alebo v tomto prípade skôr Coupe de la Coupe.

Viac tém v ďalších dieloch série Svet pohárov Lunasol.

Ikonický dizajn z mekky dizajnu


button
Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info