DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Letná záhradná párty: Tipy, ako ju pripraviť v rustikálnom štýle

03.07.2024

S príborom Baguette Vintage a perforovanými taniermi Flow

Letná záhradná párty: Tipy, ako ju pripraviť v rustikálnom štýle

Predstavte si letný podvečer, keď sa záhradou alebo dvorom nesú vône kvetov, chutného jedla a prenikavý smiech. Prírodné kulisy vnášajú do celkovej nálady neopakovateľné čaro. Nenechajte si leto uniknúť pomedzi prsty a oslávte ho záhradnou párty. Ukážeme vám, ako ju vytvoriť v okúzľujúcom rustikálnom štýle.

Layers 02
emo 1

Layers 02

Návrat ku koreňom a tiež rodinnú a kultúrnu kontinuitu. Prirodzene vychádza z vidieckej tradície bývania v určitej oblasti. Obľúbený sa stal vďaka jeho autentickému vzhľadu, komfortu a používaniu prírodných materiálov. Paleta farieb sa prikláňa k zemitým tónom – zelená, hnedá, krémová a tlmená červená.Narodeninová oslava, večierok či rovno svadobná hostina v záhrade pod holým nebom. Vytvorili sme pre vás výber produktov, ktoré sa postarajú o autentický a uvoľnený vzhľad. Zistite, čo všetko potrebujete, aby ste dosiahli čarovnú atmosféru.

emo 1


Layers 02

záhradné párty ľudia organizovali už vo viktoriánskej ére? V tom čase boli symbolom bohatstva a spoločenského postavenia. Dnes ide o spoločenské stretnutie, ktoré sa odohráva vonku, zvyčajne v záhrade alebo parku v uvoľnenej, ale zato elegantnej atmosfére.emo 1

Okoreňte stolovanie štipkou nostalgie. História príboru Baguette Vintage siaha až do 19. storočia. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave Stone Wash sa razom stane kľúčovým prvkom na stole a jeho matná zlatá farba vnesie do scenérie nefalšovaný rustikálny šarm. Okrem toho perfektne ladí s ľanovými obrúskami Gaya Ambiente. A nezabudnite aj na kaligraficky písané menu a menovky s malým darčekom, ktoré dodajú aranžovaniu osobný dotyk.


Layers 02
Layers 02

Svadobná torta, tak ako ju poznáme dnes – vysoká, viacposchodová a bohato zdobená, sa stala populárnou vo viktoriánskej ére, rovnako ako záhradné oslavy. Dnes sa bez nej nezaobíde žiadna svadba,
narodeniny a ani vaša záhradná párty.

Venujte sladkým dobrotám rovno samostatný stolík, kde sa hostia môžu ponúknuť tortou, ovocím či malými dezertami v miskách 21st Century Bar Glas. Servis ako na zlatom podnose dosiahnete s koláčovým setom a taniermi Flow so zlatým lemom.

emo 1


emo 1


Layers 02

Hneď pri vstupe si hostí získa symbolický nápojový bar zo starých drevených sudov. Veľké nádoby s limonádou a mix pohárov z krištáľového skla sa rýchlo stanú stredobodom pozornosti. Pokojne môžete kombinovať rôzne farby, tvary a dizajn, čím len podčiarknete nestrojenú atmosféru.Layers 02
Layers 02

Poďakujte sa hostiteľom za pozvanie starostlivo vybraným darčekom. Pokiaľ ide o výnimočnú udalosť, akou je napríklad svadba, mladomanželov zaručene potešíte darom z nášho výberu. Štýlový príbor, porcelán alebo poháre z krištáľového skla ocenia všetky páry, ktoré si zariaďujú novú domácnosť. Ak chcete vsadiť na istotu, siahnite po Darčekovej poukážke Sola na nákup v našom e-shope, ktorú priložíte napríklad k srdiečkovým latté lyžičkám.


emo 1


Aj keď sa rustikálny štýl najviac hodí do svojho prirodzeného prostredia – na vidiek,
s malými úpravami ho viete decentne vytvoriť hoci aj na mestskom balkóne.