DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Maximálny pôžitok z osvieženia vždy po ruke

19.04.2024

Termo fľaša To Go v 5 farebných odtieňoch

Maximálny pôžitok z osvieženia vždy po ruke

Či už ste v práci, v škole, na cestách alebo práve športujete, nezabúdajte na pitný režim. Ak potrebujete väčšiu motiváciu, siahnite po našej novinke. Termo fľaša To Go je štýlová, pohodlná a ekologická alternatíva k plastovým fľašiam, ktorá navyše udrží teplotu vášho nápoja. Vyberte si farbu, dajte si na ňu vygravírovať meno a zatočte so smädom kedykoľvek počas dňa.


emo 1
emo 2

Praktické a udržateľné

Dvojitý odizolovaný plášť z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a plastové časti so silikónovými vložkami spoľahlivo zabránia priepustnosti a oderom. Okrem toho materiály neobsahujú BPA ani iné toxické látky. Termo fľaše To Go sú nielen spoľahlivé, ale aj dlhodobo udržateľné. Stanú sa neoddeliteľnou súčasťou vašich ranných rituálov v práci, pri poobednom športovaní či víkendových dobrodružstvách.

Objavte termo fľaše To Go

badge
emo 1

Zoberte si ju so sebou

S objemom 650 ml sa pohodlne zmestí do väčšej kabelky. Bez problémov ju vložíte do držiaka v aute a pri šoférovaní vám poslúži praktická silikónová slamka.

Ak ste sa vydali na túru oceníte silikónovú rúčku, vďaka ktorej si fľašu ľahko pripevníte na batoh a zabezpečíte pitný režim na väčšinu dňa.


Spravte ju jedinečnou

Nechajte si na fľašu vygravírovať meno, symbol či motto a spravte z nej originálny doplnok, ale aj darček. Obľúbené nápoje si tak vychutnáte štýlovo do poslednej kvapky kdekoľvek sa nachádzate.

Pre dlhšiu životnosť vonkajšieho laku, gravírovania a vnútorných tesnení neodporúčame umývanie v umývačke riadu.

emo 6