DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Na Valentína darujte srdiečkový príbor a my obdarujeme vás

17.01.2024

Objavte zlatú, champagne, sivú alebo ružovo-zlatú povrchovú úpravu

Na Valentína darujte srdiečkový príbor a my obdarujeme vás

Vyčarovať úsmev na tvári pekným darčekom je tá najkrajšia odmena. No my k nej pridáme niečo navyše. Kúpte vašej láske srdiečkovú latte lyžičku a takú istú dostanete od nás ako darček! Ktorá farba vás zaujme viac – champagne, zlatá alebo sivá?


Latte lyžičky so srdiečkom
Latte lyžičky so srdiečkom

Akcia 1+1 grátis

Láska ku káve je nenahraditeľná a my sme toto puto zvečnili. Na latte lyžičky sme vyrezali srdiečko, čím sa latte stalo oficiálnou srdcovkou. Pre tých, ktorým záleží na detailoch, sme lyžičky vyrobili v luxusnej PVD zlatej, champagne alebo sivej povrchovej úprave. Využite jedinečnú príležitosť získať tieto dve ikonické lyžičky – pre vašu lásku a pre vás – za cenu jednej.


Darčekový set

Umenie krásneho života

Do prchavých momentov relaxu pri vychutnávaní kávy vnesie eleganciu, maškrteniu zmrzliny dodá iskru a dezerty budú ešte väčším zážitkom. Teraz je ten správny čas darovať Darčekový set s rose gold farebnou úpravou v štýlovom magnetickom boxe. Naša ružovo-zlatá novinka ako jedinečný tip na valentínsky darček dodá obyčajným chvíľam neobyčajnú auru.

Umenie krásneho života

Emo 1

Večerná idylka

Je ideálnym scenárom vášho večera romantický film, šampanské, zmrzlina či dezert a vy dvaja zabalení v deke? Potom vašu lásku potešia zmrzlinové lyžičky alebo vidličky na múčnik Love Cutlery a poháre na šampanské.emo 1

Valentínska darčeková poukážka

Ak si nie ste istí, čo by vašu lásku skutočne potešilo, nechajte výber na nej. Darčeková poukážka vo vami zvolenej hodnote jej zaručene urobí radosť.Symbol nežnej lásky, ktorý vnesie do vychutnávania bežných chvíľ pri káve a koláčiku šmrnc. Naša ikonická Love Cutlery kolekcia. Práve ste našli darček, ktorým sa zapíšte do srdca.