DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Prestrite stôl na jeden klik

10.08.2022

Vyberte si hotovú zostavu: Deň a noc alebo Pastelová romanca

Prestrite stôl na jeden klik

Stolček, prestri sa! Rozprávková formulka, kde sa lusknutím prsta na prázdnom stole zjaví množstvo dobrôt. U nás sa vám zjavia na jeden klik dve hotové zostavy prestretého stola. Stačí si vybrať štýl, ktorý sa vám páči. Nemusíte prácne a „nerozprávkovo“ vyberať jednotlivo poháre, taniere a príbory. Ušetríme vám čas aj peniaze a výsledok bude perfektný.

Pastelová romanca

Pastelová romanca


Hotová zostava v príjemných pastelových farbách s moderným akcentom pre každodenné stolovanie, ale aj slávnostné príležitosti. Sivo-modrú glazúru porcelánu Glacial Ice, ktorá evokuje zamrznuté jazero, sme zladili s luxusným príborom Salamanca Champagne v matnom prevedení. Elegantné poháre na víno a vodu Century Glas dodajú stolu noblesu výnimočných udalostí.


Zostava 1
Zostava 1
Zostava 2
Set rozohráte doplnkami v odtieňoch ružovej či marhuľovej. Práve nežné pastely podčiarknu celkovú prírodnú atmosféru stolovania a váš domov pozdvihnú na malé kráľovstvo.

Zostava 1

Kúpiť

Deň a noc

Deň a noc


Doprajte si minimalistický zážitok zo stolovania s hotovou zostavou „Deň a noc“. Život nie je čierno-biely, ale tieto achromatické farby dokážu vniesť do nášho domova pomyselný poriadok. Akýsi základ, na ktorom môžeme stavať a vytvoriť obohacujúce zážitky pri spoločnom stole. Hotovú zostavu „Deň a noc“ tvorí čierno-biely set Flow, ktorý si môžete namiešať podľa nálady a vnútorných potrieb – buď skombinujete dva čierne sety, dva biele alebo štyri čiernobiele.


Zostava 3
Zostava 3
Zostava 4
Čierno-biela šálka bude vždy naznačovať starú čínsku filozofiu jin-jang, ktorá hovorí o tom, ako sa dve navzájom opačné a doplňujúce sily nachádzajú v každej živej a neživej časti vesmíru. So setom Flow sme zladili lesklý príbor Alpha, vínové poháre Basic a poháre na vodu Optima.

Zostava 3

Chcem to
Prestrieť stôl nebolo nikdy ľahšie a rýchlejšie ako teraz. Stačí jeden čarovný klik a máte prestreté.
V našich hotových zostavách všetko dokonale ladí a dopĺňa sa. Už len navariť niečo chutné a užívať si spoločné chvíle
s rodinou a priateľmi za krásne prestretým stolom.


Headline