DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Užite si večer v štýle „Great Gatsby“

14.11.2023

S krištáľovými pohármi Lunasol

Užite si večer v štýle „Great Gatsby“

So správnym pohárom v ruke je atmosféra ikonického filmu Great Gatsby vzdialená len na jeden dúšok.
Inšpirujte sa, ako si vytvoriť večer plný pôvabu, mystiky a nadčasového štýlu.

Logotyp
Pre štýlové iskrenie bubliniek


Ak hľadáte dokonalý pohár na francúzske šampanské, španielsku cavu alebo talianske prosecco, model Optima Line naplní všetky vaše očakávania. Zaujme pozdĺžnymi vnútornými drážkami, vďaka čomu dodá iskrivému nápoju nebývalú eleganciu. Každý dúšok z tohto krištáľového pohára vás prenesie späť v čase, aby ste sa cítili ako hosť na jednom z Gatsbyho honosných večierkov.emo 1


emo 2


emo 3


emo 4


ornament 1

S nádychom glamour


Spájajú modernú sofistikovanosť s klasickým šarmom 20. rokov minulého storočia. Predstavujeme vám krištáľové tumblery 21st Century. Výnimočne delikátne poháre z tenkého, ale zároveň pevného skla so zlatým alebo platinovým pruhom. Ich dizajn dokonale odráža eleganciu, ktorú by obdivoval aj samotný Jay Gatsby.

produkt 6 produkt 7
ornament 1

Výkričník elegancie


Na nostalgiu za minulosťou, žiarivú prítomnosť a nespočetné zajtrajšky. Whisky poháre Wave Univers Glas budú na párty či silvestrovskej oslave výkričníkom elegancie. Ich ukážkovo hladké línie a oblé tvary splynú s dotykom dlane a zúžená vrchná kontúra umožní plynulé kĺzanie nápoja. A presne to mu dodá výnimočnú chuť a nezabudnuteľné spojenie so zlatým vekom džezu.

produkt 7
emo 5


emo 6


ornament 1

Nápoj bohov


V dizajnovom pohári Universal Green Wave sa ľahké pôvabné vínko rozvinie do dokonalej podoby. Tvar kalicha odhalí ideálnu plnosť a intenzitu vôní. Keď sa mierne nakloní, víno sa vyplaví v dokonalej vlne, presne ako dámy vo flitrových šatách, ktoré sa vlnia vo víre džezu. Tento výnimočný ručne vyrobený a ústami fúkaný pohár vás očarí rovnako v slávnostný večer, ako aj v ten bežný. Na zdravie pôvabu, ktorý nikdy nevyjde z módy!

produkt 9 produkt 10


emo 7