DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Váš darček bude čerešničkou na torte každej oslavy

16.09.2020

Zahviezdite na oslave vďaka nášmu výberu darčekov

Váš darček bude čerešničkou  na torte každej oslavy

Najväčšou hviezdou oslavy je samozrejme oslávenkyňa alebo oslávenec. Ale hneď ďalšou je ten, kto prinesie krásny darček. Potrebujete pár tipov, ako vybrať ten správny?

Bez práce sú koláčové sety


Najjednoduchšie je vybrať ako darček set Alpha na servírovanie a jedenie koláčov. Istotkou je už len kvôli tomu, že sa môže využiť priamo na oslave. V milom darčekovom balení nájdete múčnikové vidličky, kávové lyžičky a lopatku. Vybrať si môžete buď lesklý oceľový set alebo matný v zlatej farbe.


Koláčový set 13 ks - Alpha lesklý
Koláčový set 13 ks - Alpha PVD zlatý
Bez práce sú koláčové sety


Neprehliadnuteľné sklo Ichendorf

Srdiečkovým príborom
sa zapíšete do srdca

Ak je pre vás oslávenkyňa alebo oslávenec srdcovka, máme pre vás set Love Cutlery. Navyše vám naň radi vygravírujeme vami zvolený odkaz.Neprehliadnuteľné
sklo Ichendorf

Poznáte osobitý dizajn pohárov Ichendorf?
S takýmto originálnym darčekom vám naozaj nehrozí, že budete tuctoví. Pridajte k tomu netradične tvarovaný džbán a váš darček zo skla bude ozdobou oslavy.
Vytvorte rozruch
s líniou Noise

Potrebujete darček pre niekoho, kto rád vystrkuje rožky?
Potešíte ho misami Noise s rohmi. Možno tým zaskočíte klasikov naokolo, ale hlavne potešíte extravagantné srdce oslávenca.Pretvorte interiér
na svoj obraz

Stolovanie nie je len o stole. Tešiť vás musí celý priestor. Napríklad aj vďaka obrazom na stenách. Vyberte si, ktorý štýl sa vám hodí najviac.

Vytvorte rozruch s líniou Noise


Darček ako víno

Darček ako víno

Jedným z najuniverzál­nejších darčekov je víno. Ale ani to nemusí byť obyčajné, ak zvolíte značkové z čiernych ríbezlí Pereg.Poukážka pre nerozhodných

Ak z celého nášho výberu stále neviete, čo by bol najlepší darček, vyriešte to jednoducho darčekovou poukážkou. Vaši blízki si tak vyberú to, po čom najviac túžia.
Svet modrého porcelánu