DOPRAVA ZADARMO NAD 50 € | VRÁTENIE DO 14 DNÍ | POMOC A KONTAKT

Veľkonočná ponuka ako maľovaná

18.03.2020

50 % zľava na príbor Belfort

Veľkonočná ponuka ako maľovaná


Pripraviť veľkonočné pochúťky nie je všetko. Podstatné je aj vedieť si ich správne vychutnať. Až vtedy bude vymaľované. Pomôžu vám v tom naše špeciálne príbory, napríklad na koláče, syr ale aj olivy.
Veď oliva môže byť akokoľvek skvelá, ak ju naháňame lyžičkou v miske alebo na tanieri, prejde nás na ňu chuť. Špeciálna lyžička Alpha to rýchlo vyrieši. Vďaka nej napríklad aj oddelíte olivu od nálevu.


Bez práce nie sú koláče? Ale to neznamená, že pri jedení koláča sa máte narobiť. Presne na to, aby vychutnávanie si dezertu bolo ľahké, je určený “vidličkonôž” Living Elite.
Možno by ste nepovedali, že aj jogurt sa dá jesť oveľa pohodlnejšie. Lyžička Noise vám umožní dostať sa aj do rohov téglika alebo pohárika.


K veľkonočným sviatkom patria aj syry. Ak na ne potrebujete naozaj praktickú pomôcku, hodí sa vám nôž z rady Master Chef.
Na veľkonočnom stole by nemalo chýbať ani ovocie. Ak nechcete s citrusovými plodmi zápasiť, ale naozaj si ich len vychutnávať, vyberte si lyžičku na grapefruit.


Popri všetkých dospeláckych pochúťkach nezabudnite ani na deti. Tie možno viac ako samotné jedlo ocenia niektorý z hravých setov.
No a opäť k dezertom. Ak milujete torty, vždy je dobré mať po ruke aj lopatku City Elite s nadčasovým dizajnom.


Prajete si aj čeřešničku na torte na záver? Elegantný príborový set Belfort získate so zľavou až 50 %. Sladké.

Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info