OTVÁRAME SHOWROOM | DOPRAVA ZADARMO NAD 50 € | POMOC A KONTAKT

Zabavte sa pri grile

29.04.2019

Pohodujte spolu s priateľmi

Zabavte sa pri grile

Ako sa hovorí, nezáleží na tom, kde, ale s kým zažijete nezabudnuteľné chvíle. Ak máte pri sebe tých pravých ľudí a k tomu trochu dotvoríte aj svoje okolie, dobrý pocit sa ihneď dostaví. Tie najlepšie zážitky sa predsa spájajú s pohodovou náladou a s tými, ktorých máte najradšej.

A keďže steaková sezóna opäť začína, je čas oprášiť váš gril. Vytiahnite stôl von a vybavte sa napríklad steakovými nožmi s drevenou rúčkou. Priateľov istotne ohúrite aj tyrkysovým porcelánom. Jeho krásna farba spestrí stôl aj vašu náladu. Je jedno, či sa stretnete po týždni alebo po roku. Vždy máte čo preberať. Priateľské rozhovory zásadne nekončia pred polnocou. Nezabudnite preto na menšie pochúťky, aby ste nevyhladli. Parádne ich naservírujete napríklad na sete flow. Alebo také tapas. Tie skvele ukážu na bridlicových podložkách.

Smejte sa, jedzte a pite, na čo si len spomeniete. Dobré jedlo v kombinácii s dobrou náladou je predsa to, čo priateľov spája. Skúšajte nielen nové chute, ale aj farby, ktoré vyniknú nielen pri grile, ale aj na stole.

Rodinu si vraj človek nevyberá, za to priateľov áno. Tí najlepší vás budú sprevádzať celým životom. Tak si s nimi každú grilovačku vychutnajte plnými dúškami.
Vyberte si produkty, ktoré najviac ladia k vašej atmosfére pri stole


Steakové nože set 6 ks - Basic
Steakové nože set 6 ks
Basic

Detail
Bridlicový podnos 26 x 16,2 cm - Flow
Bridlicový podnos 26 × 16,2 cm
Flow

Detail
Steaková vidlička - Alpha
Steaková vidlička
Alpha

Detail
Tanier Triangle Sand tyrkysový 25 cm – Gaya
Tanier Triangle Sand tyrkysový
Gaya

Detail
Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info