DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Hlboké

Kategória

Línia


23 ďalších produktov v tejto kategórii

Hlboké taniere

Ste pedantom aj v kuchyni? Zaujíma vás každý detail? Všetko musí hrať? Preto venujete náležitú pozornosť každej maličkosti. Tou rozhodne nie sú hlboké taniere. Hrajú prím pri polievke a často aj pri hlavnom chode. Ich tvar a materiál dokážu pri stolovaní ovplyvňovať zmysly. Správnym výberom dokážete pripraviť tú správnu emóciu.

 

Už na prvý pohľad

Len si to predstavte. Priatelia vás pozvú k sebe domov na obed. Prichádzate, zvítate sa, odovzdáte prezent a bez dlhých rečí sa presúvate ku stolu. Je nádherne prestretý. Avšak prvé, čo vám padne do oka, sú hlboké taniere. Tie buď na prvý pohľad zaujmú alebo nie. My v Sola Point to dobre vieme. Preto taniere od nás sú dizajnérskym skvostom. Zaujmú nielen vzhľadom, ale aj niečím, čo vyžaruje zvnútra. Je to duša.

 

Stvorené pre šaláty a cestoviny

Skutočný zážitok prichádza vo chvíli, keď si užívate v hlbokom tanieri hlavný chod. Najčastejšími zástupcami sú šaláty a cestoviny. Fantasticky vyzerajú v nádherných tyrkysových tanieroch. Sú umeleckým skvostom. Každý, kto ich vidí prvýkrát, konštatuje: “Wau.”