DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Jedálenské súpravy

Kategória

Línia

Značky

Materiál

Set

Farba


20 ďalších produktov v tejto kategórii

Jedálenské súpravy

Máte radi jednoduchosť a symbiózu? Páči sa vám, keď veci k sebe jednoducho ladia? Netrápte sa vyberaním tanierov, misiek a pohárov, ale zaobstarajte si jedálenskú súpravu, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári. Budete sa tešiť na každú príležitosť, kde ju budete môcť vystaviť na obdiv.

 

V jednoduchosti sa skrýva krása

Rovnako ako gastronómia aj servírovanie smeruje k jednoduchosti. Jeden skvost v strede taniera presne určuje, kam má smerovať pozornosť hladného stravníka. Jedálenské súpravy modernej kuchyne nič nekomplikujú. Moderné sú snehobiele taniere, pastelové odtiene, ale aj tmavomodrá či sivá. Vyberte si líniu a postupne si môžete dokupovať ďalšie súpravy misiek, pohárov a šálok.

 

Kvalitný materiál

Jedálenský riad na každodenné použitie musí byť vyrobený z kvalitného materiálu, aby bol odolný a zachoval si dlhú životnosť. Na výber máte tradičný porcelán, ale aj kostný porcelán Bone China, opálové sklo či keramiku.

  • Porcelán – je odolnejší voči škrabancom, škvrnám a vysokým teplotám. Najväčšou prednosťou však je krásny, často ručne maľovaný dizajn.
  • Porcelán Bone China – má ešte žiarivejší lesk a pýši sa skutočne luxusným vzhľadom. Taktiež je ľahší a tenší ako bežný porcelán, no napriek tomu si zachováva pevnosť.
  • Opálové sklo – má podobne ako porcelán vysokú odolnosť voči poškriabaniu a teplotám. Čistým vzhľadom sa hodí do každého interiéru.
  • Keramika – zaujme často ručne maľovaným či glazovaným dizajnom, vďaka čomu je každý kus unikátny.

 

Myslíme na našich najmenších

Sú našou radosťou. Zniesli by sme pre ne aj modré z neba. Deti. Chceme, aby si zážitok z jedla vychutnali. Detský svet je farebný. Pestrofarebné súpravy s obrázkami rozprávkových postavičiek alebo zvieratiek udržia ich pozornosť aj pri obede. Jedlo bude pre ne hrou a zábavou.

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Vyberte si štýlovú jedálenskú súpravu Lunasol ešte dnes a my vám ako výrobca zaručíme výhodnú cenu a rýchle dodanie, aby ste ju mohli čo najskôr používať. Veríme, že vás milo prekvapí krásny dizajn a kvalitné vypracovanie, vďaka čomu sa z riadu budete tešiť dlhé roky. Pre ďalšie inšpirácie do kuchyne a jedálne si prezrite celú ponuku našej značky a využite pohodlie online nakupovania v e-shope. Alebo nás navštívte osobne v predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.