DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Misy a misky

Kategória

Línia

Značky

Materiál

Set

Farba


131 ďalších produktov v tejto kategórii

Praktické a nenahraditeľné misky

Potrebujeme ich na polievky, cestoviny, poké, ovocie, cereálie, dezerty, kompóty, šaláty, prílohy... V ázijských kultúrach sú misy zastúpené hojnejším počtom. Plná misa v nás evokuje radosť, hojnosť či pocit šťastia už od pradávna. Niektoré pokrmy si tento druh podávania priam vyžadujú a o náhrade by ste vonkoncom nemali rozmýšľať. Misa je nenahraditeľným spoločníkom, a preto v každej súčasnej domácnosti ich máme hneď niekoľko.

 

Misy a misky

U nás nájdete samostatné misy a misky, ale aj celé súpravy v bielej farbe či pestrých odtieňoch, oblé i hranaté, malé, stredné aj veľké. Pri takom výbere by bolo umením si nevybrať, nech už potrebujete misu či misku na čokoľvek. U nás určite nájdete také, ktoré budú dokonale kopírovať váš štýl a spĺňať požiadavky na dizajn za výhodnú cenu. Už sa len stačí rozhodnúť, aký materiál vám bude najviac vyhovovať.

 

Kvalitný materiál je základ

Misky na každodenné použitie musia byť vyrobené z kvalitného materiálu, aby boli odolné a zachovali si dlhú životnosť. Na výber máte tradičný porcelán, ale aj kostný porcelán Bone China, porcelán Fine China, sklo, plast, drevo či keramiku.

  • Porcelán – je odolnejší voči škrabancom, škvrnám a vysokým teplotám. Najväčšou prednosťou však je krásny, často ručne maľovaný dizajn.
  • Porcelán Fine China – má ešte žiarivejší lesk a pýši sa skutočne luxusným vzhľadom. Taktiež je ľahší a tenší ako bežný porcelán, no napriek tomu si zachováva pevnosť.
  • Porcelán Bone China – je považovaný za najluxusnejší typ porcelánu. Zaujme krémovou farbou a sofistikovaným dizajnom. Rovnako ako Fine China sa pýši ľahkosťou, tenkosťou a napriek tomu vysokou pevnosťou.
  • Sklo – má estetický vzhľad. Naše sklenené misky sme navrhli tak, aby boli príťažlivé a dodali stolovaniu eleganciu. Navyše ide o recyklovateľný a trvanlivý materiál.
  • Plast – je ľahký a nerozbitný. Preto sú plastové misky skvelou voľbou na záhradné párty, cestovanie či turistiku.
  • Drevo – poteší najmä fanúšikov prírodných motívov. Každý kus má unikátne vzory a odtiene, a tak je takmer isté, že rovnaký ako vy nemá nikto iný.
  • Keramika – zaujme často ručne maľovaným či glazovaným dizajnom, ktorý k vám domov podobne ako drevo prinesie jedinečnosť.

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Vyberte si misky ešte dnes a my vám ako výrobca zaručíme výhodnú cenu a rýchle dodanie, aby ste ich mohli čo najskôr používať. Veríme, že vás milo prekvapí krásny dizajn a kvalitné vypracovanie, vďaka čomu sa z nich budete tešiť dlhé roky. Pre ďalšie inšpirácie do kuchyne a jedálne si prezrite celú ponuku našej značky a využite pohodlie online nakupovania v e-shope. Alebo nás navštívte osobne v predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.