DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Poháre

Kategória

Línia

Značky

Farba

Set

Materiál

Objem


109 ďalších produktov v tejto kategórii

Smäd po štýle

Voda chutí najlepšie zo skleneného pohára. To isté platí aj o limonáde, džúse, víne, šampanskom aj pive. Poradíme vám, ako sa rýchlo zorientovať v našej ponuke a vybrať si tie najvhodnejšie modely  pre vás.

 

Poháre na vodu a limonádu

Na stole by nikdy nemali chýbať, aby ste sa vy a vaši hostia mohli hocikedy osviežiť dúškom vody či limonády. Aj keď je pohár zo skla, mal by byť odolný voči poškriabaniu a rozbitiu. Vyberajte si podľa príležitosti, na ktorú poháre potrebujete. Zamerajte sa na tvar, vzor a farbu, ktorá sa vám najviac páči. Zaujímavé poháre dokonale oživia každé stolovanie. Ktoré využijete najviac – tumblery, long drinky alebo barrely?

 

Vínové poháre

Pohár na víno alebo šampanské by mal byť z krištáľového skla, aby vynikol jeho odlesk a jedinečnosť, pretože práve to podporí neopakovateľnú atmosféru. Ak chcete čaro prípitku pozdvihnúť ešte na vyššiu úroveň, siahnite po ručne vyrábaných pohároch, ktoré majú tenké steny aj stopku. Pri bielych vínach by mal mať pohár najviac 400 ml a pri červených najmenej 450 ml. Tie najväčšie sú určené pre vychutnávanie archívnych vín a majú veľkosť až 850 ml.

 

Poháre na šampanské

Elegantné poháre, ktoré sú typické vysokým a úzkym, tzv. „flautovým“ tvarom, aby nevypŕchali bublinky nápoja.

 

Poháre na pivo

Špeciálne navrhnuté tak, aby sadli do dlane. Spodnú časť majú zúženú a vrchnú rozšírenú pre zvýraznenie peny. Vyrobené z krištáľového skla bez obsahu olova, ktoré vďaka svojmu lesku zaručia pravý chuťový aj vizuálny zážitok.

 

Poháre na destiláty

K oslavám často patrí aj prípitok povestným „štamperlíkom“. Naše poháre na destiláty vás potešia tenkým sklom a hladkým povrchom pre rovnako hladké vychutnávanie likéra či pálenky.

 

Porcelánové poháre

V porovnaní so sklenenými zaujmú ručne maľovaným či glazovaným dizajnom. Pre odolnosť porcelánu voči vysokým teplotám sú vhodné na podávanie horúcich nápojov.

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Vyberte si poháre ešte dnes a my vám ako výrobca zaručíme výhodnú cenu a rýchle dodanie, aby ste ich mohli čo najskôr používať. Veríme, že vás milo prekvapí krásny dizajn a kvalitné vypracovanie, vďaka čomu sa z nich budete tešiť dlhé roky. Pre ďalšie inšpirácie do kuchyne a jedálne si prezrite celú ponuku našej značky a využite pohodlie online nakupovania v e-shope. Alebo nás navštívte osobne v predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.