DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Polievkové misky

Kategória

Línia

Značky


0 ďalších produktov v tejto kategórii

Polievkové misky

Polievka je základom pestrej stravy. Voňavá a chutná dokáže meniť aj smutné nálady na tie pozitívne. Veď si len predstavte hovädzí vývar v nedeľu. Snáď neexistuje lepší predskokan pre hlavný chod. Zaujímavé polievkové misky rozžiaria váš stôl.

 

Rozmanitosť

Poznáte ten pocit, keď vám niekto zoberie vašu obľúbenú misku? Ani nemáte chuť jesť. Vy predsa jedávate z tej svojej obľúbenej. Nezúfajte a kúpte si ich v Sola Pointe viac. A zaobstarajte aj pre hostí. Dostane ich špirálový vzor, zlato - čierna miska s rohami či iné moderné vzory. Niektoré sú naozaj umeleckými skvostami. Nie je hanbou, ak pred servírovaním venujete pár sekúnd obdivovaniu misiek.

 

Nielen na polievku

Ako jeden z mála riadov sa polievkové misky pýšia vynikajúcim univerzálnym využitím. Polievka z nich chutí skvele. Okrem primárneho využitia ich pokojne použite na cereálie s mliekom. Využijete ich aj pri malých deťoch. Kašičky, piškóty a iné dobroty v inšpirujúcej miske spravia z jedenia malý zážitok. Prišla návšteva. Ukážte originalitu. Chipsy, krekry či pistácie pokojne naservírujte do polievkovej misky. Je nádherná a nikto ani nemusí vedieť, aký je jej hlavný účel.