DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Šálky a podšálky

Kategória

Línia

Farba

Materiál

Set

Priemer

Objem


Pre potešenie z vychutnávania čaju, kávy či čokolády

Pokoj, ktorý sa vo vás rozhostí po dúšku bylinkového čaju z oceánovo modrej šálky. Sila, ktorú získate po espresse
z tyrkysovej mokka šálky. Alebo kakaová perinka, ktorou sa obalíte sŕkaním horúcej čokolády z fŕkaného hrnčeka.
Bez ohľadu na výber nápoja správna šálka dodá jeho vychutnávaniu dokonalosť a z chvíle relaxu spraví meditačný zážitok.
Vyberte si z nášho portfólia a tešte sa z malých radostí.

 

136 ďalších produktov v tejto kategórii

Šálky a podšálky

Každý z nás miluje chvíle pri dobrej káve alebo voňavom čajíku. Keď prestanete vnímať svet okolo seba a užívate si skvelú chuť. Túžite, aby tieto momenty boli ešte dokonalejšie? Vyberte si z nášho širokého portfólia elegantnú šálku s podšálkou alebo rovno celú sadu a dodajte vašim čajovým a kávovým seansám šmrnc.

 

Umelecké diela

Je to presne ako s oblečením. Trend je trend, ale rozhoduje najmä vaša nálada. Niekedy máte chuť dať si kávu z klasickej bielej šálky. Inokedy si hovoríte, že by to chcelo niečo špeciálne. V našom portfóliu nájdete aj také skvosty, že sa nimi budete chcieť hneď pochváliť. Dostanú vás rôzne vzory aj farby. Ak už máte naše taniere, doplňte si sadu o šálky na kávu a čaj.

 

Vzácne stolovanie

Šálky a podšálky využijete či už ide o významnú návštevu alebo len posedenie v kruhu rodiny. Podšálky so zaujímavým dizajnom pritiahnu pozornosť. Ktoré sa vám najviac hodia? Vyberte si z týchto druhov.

Hrnčeky a šálky – vhodné na čaj a veľkú kávu s objemom až do 320 ml. Horúci nápoj si tak vychutnáte dostatočne dlho.

Mokka šálky – tradičný objem týchto šálok je do 90 ml. Najkrajšie vyniknú v celých súpravách a kávovú seansu tak budete môcť pripraviť pre celú rodinu či v kruhu priateľov.

Mugy – hrnčeky a šálky bez ucha – či už ide o väčšie na čaj alebo menšie na espresso, ich moderný dizajn si vás razom získa.

Už sa stačí len rozhodnúť, aký materiál vám bude najviac vyhovovať – porcelán, keramika alebo sklo?

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Vyberte si šálky ešte dnes a my vám ako výrobca zaručíme výhodnú cenu a rýchle dodanie, aby ste ich mohli čo najskôr používať. Veríme, že vás milo prekvapí krásny dizajn a kvalitné vypracovanie, vďaka čomu sa z nich budete tešiť dlhé roky. Pre ďalšie inšpirácie do kuchyne a jedálne si prezrite celú ponuku našej značky a využite pohodlie online nakupovania v e-shope. Alebo nás navštívte osobne v predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.