DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Servírovací

Kategória

Línia

Značky

Povrchová úprava

Set

Materiál


15 ďalších produktov v tejto kategórii

Servírovací príbor pre dokonalú hostinu

Patríte ku gurmánom, ktorí si chcú užiť nezabudnuteľné chvíle pri stole? Zoznámte sa s našou ponukou servírovacích príborov značky Sola, ktoré premenia každý obed, večeru či oslavu na výnimočný gastronomický zážitok a dodajú servisu jedál nádych luxusu. Nechajte sa unášať vôňami a farbami perfektne naservírovaného jedla. 

 

Zážitok pre zmysly a chuťové poháriky

Pre servírovanie dezertov a kávových špecialít sa skvele hodí lopatka na tortu, vidličky na múčnik a lyžičky na latte. Servírovaniu sladkých pôžitkov dodajú ten správny šmrnc. Pre milovníkov ryže je tu špeciálna lyžica na ryžu, ktorá pomôže s precíznym servírovaním. Naberačka na polievku umožní servírovať polievky a omáčky s ľahkosťou a štýlom. Rovnako príborová sada na šalát zase dodá čerstvému šalátu lahodnú prezentáciu.

 

Univerzálnosť použitia

Bez ohľadu na to, či pripravujete rodinnú večeru, formálnu hostinu alebo neformálne stretnutie s priateľmi, u nás si vyberiete servírovací príbor vhodný pre každú príležitosť. Jeho výber si starostlivo zvážte, pretože správny servírovací príbor môže posunúť stolovanie na úplne inú  úroveň. Experimentujte s novými chuťami a možnosťami stolovania, ktoré náš servírovací príbor poskytuje.

 

Vlastná výroba, rýchle dodanie

Vyberte si servírovací jedálenský príbor Sola ešte dnes a my vám ako výrobca zaručíme výhodnú cenu a rýchle dodanie, aby ste ho mohli čo najskôr používať. Veríme, že vás milo prekvapí krásny dizajn a kvalitné vypracovanie, vďaka čomu sa z príboru budete tešiť dlhé roky. Pre ďalšie inšpirácie do kuchyne a jedálne si prezrite celú ponuku našej značky a využite pohodlie online nakupovania v e-shope. Alebo nás navštívte osobne v predajni Sola Point v Ivanke pri Nitre a prezrite si tovar naživo.