DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Servírovacie taniere

Kategória

Línia


0 ďalších produktov v tejto kategórii

Servírovacie taniere

Kreativitu v kuchyni ocenia domáci aj hostia. Na jedlo, ktoré už z diaľky skvele vonia, sa už stravníkom zbiehajú slinky. Pohľad na servírovanie očarí a ešte viac vyhecuje hladné osadenstvo. Celkový dojem vytvárajú servírovacie taniere. V kombinácii s výborným jedlom sú nesmrteľnou dvojicou.

 

Kávičkové posedenie

Prichádzajú známi na kus reči? Práve sa ohlásili na kávičku a vy nemáte nič pripravené? Žiaden lahodný zákusok. Zachránia to chlebíčky. Tie každý miluje. Vyťahujete dva taniere na servírovanie a príprava začína. O pár minút sú hotové a návšteva už zvoní. Všetko je tak, ako má byť. Pri kávičke všetky pohľady smerujú na chlebíky. Postupom času ich je menej a menej. Viac však vidno nádherný tanier. A vtedy prichádzajú otázky: “Odkiaľ ho máš? Je nádherný.” Vy s úsmevom odpovedáte: “Predsa zo Sola Pointu.”

 

Moderné tvary

Hranatý, okrúhly, obdĺžnikový alebo vintage. Servírovacie taniere a ich štýl vhodne dopĺňa ostatné porcelánové klenoty vo vašej kuchyni. Pohľady zaručene pritiahne moderný oválny tanier v červenej farbe s bielymi bodkami.