DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Špecializované hrnce a panvice Lunasol posunú varenie na vyššiu úroveň

28.04.2023

Hrniec na cestoviny Merkur, zapekacia panvica Saturn a wok Basic

Špecializované hrnce a panvice Lunasol posunú varenie na vyššiu úroveň

Jednoduchá a efektívna. Taká je príprava jedál s našimi novinkami. Už sa nemusíte namáhať s hrncom pri cedení cestovín. Bezstarostne zapečiete akékoľvek jedlo a ázijské špeciality pripravíte v ázijskej panvici. Trávte za sporákom menej času a radšej ho venujte vychutnávaniu vášho kulinárskeho výtvoru.emo 1
Zjednodušte si varenie
talianskych pochúťok

Hrniec na cestoviny Merkur pozostáva z dvoch častí. V spodnej varíte vodu a do horného perforovaného hrnca nasypete cestoviny, ktoré po uvarení jednoducho vytiahnete z vriacej vody. Výhodou je aj objem 6,5 litra, vďaka čomu uvaríte špagety na Carbonara aj pre viacerých hostí.

Panvica na zapekanie
ako kuchársky klenot

Keď už sme pri cestovinách, viete, ako ich pripraviť ešte chutnejšie? Zapekaním. K tomu však potrebujete vhodnú nádobu. Skvelo vám poslúži panvica na zapekanie Saturn, ktorej vnútro pokrýva keramický povlak ILAG XERADUR 2 odolný voči oderom a korózii. Počas testu priľnavosti sa vajíčka nepripálili ani pri teplote 300 °C. Navyše panvicu využijete aj na grilovanie, pečenie či dusenie, čo z nej robí skvelého pomocníka pri príprave rôznych typov jedál.emo 2


emo 3Pravé ázijské jedlo
je z ázijskej panvice

Potešte blízkych a pripravte špeciality ako kung pao či pad thai vo woku Basic. Wok má pôvod v Ázii a rovnako populárny je aj v Európe. Vďaka vysokým okrajom a zaoblenému tvaru sa jedlo zohrieva rýchlo, rovnomerne a poľahky ho pomiešate či pretočíte. Bonusom je nepriľnavý povrch, ktorý vydrží vysoké teploty až do 260 °C.

Špecializované hrnce a panvice dajú príprave jedál úplne nový rozmer.
Prezrite si celú ponuku výbavy na varenie a objavte aj ďalšie kúsky, s ktorými posuniete kulinárske umenie na vyššiu úroveň.


Celá ponuka výbavy na varenie


Inšpirujte sa aj článkami:
S profesionálnou výbavou doma pripravíte jedlo ako michelinskí šéfkuchári
Praktické sety hrncov a panvíc sú základným kameňom domácej kuchyne
Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info