DOPRAVA ZADARMO NAD 79 €

Špeciálny

Kategória

Línia

Značky

Povrchová úprava

Set

Materiál


Ste kulinársky fajnšmeker?

Vychutnajte si čaro špeciálnych príborov Sola. Sme priekopníci v ich vymýšľaní, ktorí chvíle pri stole
premieňajú na neobyčajné zážitky. Vyberiete si z pestrej ponuky ten svoj špeciálny príbor?

 

105 ďalších produktov v tejto kategórii

Špeciálny príbor

Už máte po krk stereotypu? Dosť bolo fádnosti v kuchyni. Vyskúšajte špeciálny príbor. Stanete sa hostiteľom roku. Zažiarite pred rodinou a tiež na večierku. Dáte hosťom pár inštrukcií ako správne používať nové, nepoznané a môžu sa pustiť do prekvapovania chuťových pohárikov.

 

Spoznajte nové chute

Aj vo vašej kuchyni si rýchlo nájde svoje miesto. Degustačná sada doplní váš svet lahodných chutí o ďalšie. Experimentovanie vás chytí za srdce. Vďaka špeciálnym tvarom si rozšírite obzory v gastronómii aj zmyslové kapacity. Získate nový pohľad na jedlo. Vaša schopnosť vytvoriť skutočnú delikatesu sa posunie o niekoľko levelov vyššie. Potešíte nielen seba, ale aj všetkých vašich domácich fanúšikov.

 

Ryba, čína aj jogurt

Hodnotu zaujímavého jedla si viac vychutnáte, ak ho budete konzumovať príborom na to určeným. Špeciálny príbor v Sola Point nájdete na: čínske jedlo, ustrice, jogurt, dezerty, limonády, ryby, med, steaky a mnohé ďalšie. Vyskúšajte pri najbližšom večierku párty lyžice. Naservírujte chuťovky priamo do nich a počkajte si na úžasné reakcie hostí. Budú vás milovať.

Používame cookies, aby ste mali z nášho webu lepší zážitok. Viac info